громадський бюджет Львова

Розпочалося голосування за проєкти Громадського бюджету

Відсьогодні мешканці Львова, Винник, Рудно та Брюхович можуть віддати свої голоси за проєкти Громадського бюджету Львова. Мешканці самі можуть обрати, на що скеруються кошти міського бюджету: на побудову дитячого майданчика чи закупівлю медичного обладнання для міської лікарні.

Цього року на Громадський бюджет Львова мешканці подали 219 ініціатив. З них експертну оцінку пройшло 191 – 150 малих та 41 великий.

Отож, львів’янам пропонують вибирати поміж капітального ремонту харчоблоку в школі, ремонту міжбудинкових доріг, спортзалами для шкіл, дитячих майданчиків, операційної для пологового будинку, рентгенівської системи для лікарні та інших.

Цікаво, що серед авторів проєктів 110 жінок та 86 чоловіків. Що ж до віку, то найактивніші серед них від 26 до 35 років. Саме ці автори подали 71 проєкт, що становить 35 відсотків загальної кількості.

Отож, кожна особа, яка досягла 16-тирічного віку та зареєстрована, працює або вчиться у Львові, може проголосувати за один великий проект і за один малий. Для цього треба зайти на сайт Громадського бюджету Львова, обрати проєкт, виконати інструкції, які там є, та проголосувати. Голосування триватиме до 15 листопада 2019 року.

Після підрахунку голосів шість великих та сім малих проєктів буде зреалізовано за кошти міського бюджету.

На фото – йога у Парку культури. Громадський проєкт, який був профінансований минулого року.

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up