Розробника законів проти позашлюбного сексу спіймали на подружній зраді і відлупцювали

Жителя Індонезії Мухліса бін Мухаммеда, який брав участь в розробці закону про покарання за подружню зради, публічно покарали за роман із заміжньою жінкою. Про це пише BBC.

Чоловіка спіймали з одруженою жінкою у вересні. Вони перебували у машині, припаркованій біля туристичного пляжу.

Чиновники повідомили, що Мухліса виключать з Ради улемів, яка консультує місцеву владу щодо розробки і впровадження шаріатських законів.

Читати також:  В Індонезії стався потужний землетрус

46-річний чоловік став першим ісламським релігійним лідером, якого публічно відшмагали в Ачеху з моменту запровадження шаріатського законодавства в 2005 році.

Як покарання йому призначили 28 ударів бамбуковою палицею. Жінка, яка переспала з ним, отримала 23 удари.

У провінції Ачех діють жорсткі і консервативні ісламські закони. В регіоні заборонено виробництво і поширення алкоголю, азартні ігри, гомосексуалізм та інші речі, це єдине місце в Індонезії, де діють закони шаріату.

Читати також:  Факт дня. Про Індонезію, затори та кмітливих індонезійців

Покарання за злочини відбувається на відкритій площі.

Це не перший випадок покарання за сексуальний зв’язок. У 2017 році місцева влада призначили по 83 удари двом чоловікам, яких визнали винними в гомосексуалізмі.

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up