Ігор Сопель

Не комік. Зеленський призначив голову Тернопільської ОДА

Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ігоря Сопеля головою Тернопільської ОДА.

“Призначити Сопеля Ігоря Михайловича головою Тернопільської обласної державної адміністрації”, – сказано в тексті указу №792.

Ігор Сопель народився 16 вересня 1974 року в місті Хоростків, розташованому в Тернопільській області. Середню освіту здобув у місцевій школі, займався баскетболом і музикою.

Вищу освіту здобув у Тернопільському державному технічному університеті, спеціальність – інженер механік.

З 2010 року очолює Хоростківський регіональний структурний підрозділ ТОВ “Агробізнес”, що займається виробництвом хлібобулочної продукції.

Читати також:  Зеленському хочеться втекти із Офісу президента - Time

Сопель балотувався від партії “Слуга народу” по 166 округу в Тернопільській області, проте переміг самовисуванець Микола Люшняк.

Згідно декларації про доходи, чиновник володіє магазином площею 50 квадратних метра в Хоросткові, тимчасовою спорудою (МАФ) на 30 квадратних метри і квартирою площею 68 квадратних метрів.

Дружина політика володіє 27% гуртожитку в Хоросткові. Загальна площа власності – 171,9 квадратних метрів. Рік набуття права – 2004-й.

Читати також:  Ватажки терористів: Київ не контролюватиме кордон

Крім того, Ігор Сопель задекларував автомобіль TOYOTA CAMRY 2014 року випуску. Придбав він машину в червні 2017 року, вартість на момент придбання не вказав.

Згідно з документом, готівкою чиновник зберігає 350 тисяч гривень, 7 тисяч доларів і 6,5 тисяч євро. Банківських депозитів не має.

Фото із соцмереж – Ігор Сопель.

507 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up