Книжка "Я так бачу"

Книжка “Аґрафки” здобула відзнаку на конкурсі у Швейцарії

Книжка “Я так бачу” від творчої майстерні “Аґрафка” отримала бронзову медаль на виставці переможців конкурсу “Найкрасивіші книги зі всього світу” у Швейцарії.

Про це повідомляється у соцмережі на сторінці “Український інститут книги”.

Виставка переможців конкурсу “Найкрасивіші книги зі всього світу” німецького фонду “Мистецтво книги” проходила у швейцарському Люцерні.

Народна казка “Рукавичка” тієї ж творчої майстерні вийшла у польському Wydawnictwo Dwie Siostry та була відібрана до списку “Рекомендовано з-за кордону”. 

Читати також:  Львівська «Аґрафка» презентувала свої роботи на Picturebook Makers

“Аґрафка” – це творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Наразі вони одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном.

У 2017 році їхні книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди BIB PLAQUE від Бієнале Ілюстрації у Братиславі. У 2018 році Романа та Андрій стали переможцями «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction» за книги «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу».

Читати також:  Львівські ілюстратори перемогли в міжнародному конкурсі
189 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up