Богдан визнав, що Україною керує не Зеленський

Україною після обрання нової влади керує не президент Володимир Зеленський.

Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Богдан “Українській правді”. При цьому він наголосив, що більшість рішень ухвалює таки президент.

“Я вважаю, що країною керує громадянське суспільство. Ну, це правда. Можу пояснити чому. Рішення в країні ухвалює президент. Абсолютну більшість. Ці рішення емоційні, інтуїтивні, вони іноді не є такими глибоко філософськими і не є рішеннями, які ухвалює кадровий дипломат чи кадровий менеджер”, – зазначив Богдан.

Читати також:  Зеленський наполягає на збереженні санкцій проти Росії

Він додав, що рішення спрямовані на те, аби розвивалася країна і громадянам України було легше і простіше жити.

“Я був у багатьох великих людей. Все оточення (Зеленського. – Ред.) має різний коефіцієнт корисності. Як і в будь-якому оточенні, є сильніші люди, є слабкіші. Але в нашому оточенні, оточенні нашої команди – мені це здається, я в це вірю і я переконаний, що це правда – немає людей, які хочуть заробити грошей нечесним шляхом, немає людей, які хочуть зла країні, немає людей, які готові поміняти совість на якісь одномоментні радощі”, – підсумував Богдан.

527 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up