Картину знайдену на кухні, продали за 24 мільйони євро

Картину знайдену на кухні, продали за 24 мільйони євро

Робота флорентійського живописця Чімабуе, що багато років висіла на кухні у жительки Франції, продана на аукціоні більш ніж за 24 мільйони євро, встановивши рекорд ціни для середньовічного живопису.

Про це повідомляє The Guardian.

До початку торгів за картину розраховували виручити 4-6 мільйонів євро. «Це єдина робота Чімабуе, яка будь-коли виходила на ринок», – заявили представники аукціонного будинку Actaeon.

Читати також:  У Львові продали з аукціону літак, позбавлений можливості літати

Ім’я нового власника картини не розкривається, проте в Actaeon відзначили, що серед 800 учасників торгів були представники іноземних музеїв.

Чімабуе (справжнє ім’я Ченни ді Пепо) – один з найвідоміших художників Проторенесансу і вчитель Джотто.

Передбачається, що робота, яку продали 27 жовтня на аукціоні Actaeon, частина створеного Чімабуе 1280 року диптиха, кожна половина якого складалася з чотирьох зображень сцен мук і розп’яття Христа.

Читати також:  На львівському аукціоні збирали кошти на допомогу сім'ям полонених

Картину, виставлену на торги, знайшли в будинку в Комп’єні, де вона багато років висіла на кухні. Господиня будинку вважала, що це якась старовинна російська ікона.

Коментувати

181 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up