Суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова виплатити Приватбанку 10,9 млн фунтів стерлінгів

Ексвласників ПриватБанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова забов’язали виплатити цьому банку 10,9 млн фунтів стерлінгів (14 млн доларів) до 12 листопада 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба Приватбанку.

“Після успіху ПриватБанку в Апеляційному суді, підтвердженого рішенням від 15 жовтня 2019 року, що ПриватБанк може продовжити розгляд справи проти його колишніх власників в англійському суді, пан Ігор Коломойський, пан Геннадій Боголюбов та інші відповідачі були зобов’язані сплатити Банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року”, – йдеться в повідомленні “ПриватБанку”.

Читати також:  Перед виборами Андрій Богдан вдавав із себе журналіста 1+1 - "Схеми"

“Зокрема, відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм Банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк має отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова та 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів”, – пресслужба ПриватБанку .

Нагадаємо, що минулого тижня Апеляційний суд Лондона виніс рішення, яким підтвердив, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку щодо шахрайства, здійсненого за попередньою змовою осіб, проти його колишніх власників – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Читати також:  Суд розгляне справу Коломойського у травні

291 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up