Віталій Вовк: Люди хочуть бачити не просто спорт, а шоу

Віталій Вовк: Люди хочуть бачити не просто спорт, а шоу

6 жовтня у Львові пройшов відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств «RFP71 – Lviv Open Cup 2019». У турнірі взяли участь 16 команд. Були проведенні аматорські поєдинки та 10 професійних боїв.

ІА Syla.news поспілкувалась з президентом ліги ММА “Real Fight Promotion” Віталієм Вовком.

Про гостей

За словами Віталія Вовка, на турнір було запрошено генерального директора міжнародної телевізійної мережі United Fight Alliancte Жордана Адамса, відомого журналіста і спортивного коментатора із США.

Він коментував і брав інтерв’ю у бійців для американських глядачів. Ще одним почесним гостем був Донатас Сімойнайтіс, відомий промоутер з Вільнюса, який вже більше 20 років розвиває K-1, MMA.

Глядачі

«Львівський турнір в прямій трансляції охопив десь півмільйона глядачів, включаючи трансляції на Facebook, Instagram, Youtube і каналах Спорт 1 і НТА. В грудні наш турнір буду транслюватися на американському телебаченні. Ми плануємо охопити 78 мільйонів телеглядачів із США», – каже Віталій Вовк.

Учасники турніру

Найбільше було представників нашого філіалу “Real Fight Promotion” з Рівного: 1 боєць  аматор і 4 професіонали. Крім того, були ще спортсмени з Києва, Львівської обл., Івано–Франківська, а також із Словаччини та Південно Африканської Республіки.

Всього ж на турнірі у Львові було представлено 14 команд .

А судді хто?

«У нас є суддівська бригада, яка постійно судить наші змагання. Всі вони – українці, але з різних міст. Один суддя був з Рівного, рефері в ринзі з міста Дубно, крім того ще двоє суддів – зі Львова. У нас стабільна суддівська колегія”, – пояснив президент ліги ММА “Real Fight Promotion”.

Про червоноградський турнір

25 жовтня відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств в Червонограді. Туди приїдуть бійці з Львівської області, Рівного, Київщини, Коломиї і, звичайно ж, бійці з Червонограду. Турнір називатиметься «STEP TO TOP 9».

Популяризація ММА

«Ми проводили змагання в Malevich Night Club, на них всі квитки були розкуплені. На турнір в Червонограді теж все продано. Є ажіотаж, люди хочуть бачити не просто спорт, вони хочуть бачити шоу. Маємо надію, що наступного року у Львові відкриється великий спортивний комплекс і ми зможемо проводити там турніри, бо бажаючих вже стільки, що місць не вистачає. Ми готові провести турнір у Львові з американцями, але потрібно дочекатися відкриття арени», – говорить Віталій Вовк.

Амбіції “Real Fight Promotion”

«До кінця року відбудеться ще великий турнір 7 грудня у Рівному. Розіграємо наш чемпіонський пояс, проведемо гран-прі. Загалом у нас вийде тоді 6 турнірів в рік. Думаю, цього достатньо. Ми даємо можливість нашим хлопцям розвиватися. Наші бійці скоро поїдуть змагатися в Австрію, Ізраїль. Ми не стоїмо на місці. Наш девіз: «Тільки вперед». На сьогоднішній день серед шести тисяч промоушн організацій, які зараз зареєстровані, ми займаємо 25 місце у світі».

Фото: «RFP71 – Lviv Open Cup 2019».

Довідка

Віталій Вовк – президент і засновник Всеукраїнської відкритої ліги змішаних єдиноборств “Real Fight Promotion”. Він також заснував серію турнірів по ММА «West Fight». Починаючи з 2007 року і по березень 2019 року Вовк був організатором понад 70 професійних турнірів в Україні і співорганізатором змагань в Польщі та Словаччині. Загалом було проведено 580 професійних і більше 70 аматорських поєдинків.

7003 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up