Ірина Діденко

Новопризначена прокурор Львівщини анонсувала масові звільнення підлеглих

У найближчі два місяці у прокуратурі Львівської області відбудуться кадрові зміни.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила новопризначений прокурор Львівської області Ірина Діденко.

– Буквально через місяць-другий починається атестація на рівні області. 23 жовтня стартує конкурс на першому етапі Генеральної прокуратури. Там передбачається чотири етапи зі знання законодавства, логіки та інші тести. А п’ятий етап – співбесіда з комісією, куди входитимуть і представники громадськості. На Львівщині всі знають, хто доброчесний, а хто – ні, – зазначила вона.

Читати також:  На Львівщині затримали власників нелегальних казино

Також Ірина Діденко сказала, що зустрічалася з активістами та отримала багато інформації щодо доброчесності працівників прокуратури. Отож, щодо деяких прокурорів буде проведено службові розслідування та ухвалять кадрові рішення.

Крім того, вона окреслила для себе роботу на найближчий час.

– Я очікувала, що до мене звертатимуться з питаннями щодо вирубки лісу та рейдерства земель. А основна проблематика, яку я побачила, це недовіра до правоохоронних органів та органів влади. Також людей турбує медицина та незаконні забудови, – каже прокурор Львівської області.

Читати також:  Львівська прокурорка перевірить поліцію

Водночас вона не змогла окреслити ряд першочергових справ.

– Для бабусі з села, у якої вкрали курку, це і є найважливіше. Їй байдуже до того, що робиться у центрі Львова чи те, що з галереї вкрали картини. У мене пріоритетів не буде, – заявила вона.

550 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up