Ірина Діденко

Новопризначена прокурор Львівщини анонсувала масові звільнення підлеглих

У найближчі два місяці у прокуратурі Львівської області відбудуться кадрові зміни.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила новопризначений прокурор Львівської області Ірина Діденко.

– Буквально через місяць-другий починається атестація на рівні області. 23 жовтня стартує конкурс на першому етапі Генеральної прокуратури. Там передбачається чотири етапи зі знання законодавства, логіки та інші тести. А п’ятий етап – співбесіда з комісією, куди входитимуть і представники громадськості. На Львівщині всі знають, хто доброчесний, а хто – ні, – зазначила вона.

Також Ірина Діденко сказала, що зустрічалася з активістами та отримала багато інформації щодо доброчесності працівників прокуратури. Отож, щодо деяких прокурорів буде проведено службові розслідування та ухвалять кадрові рішення.

Читати також:  Суд арештував земельну ділянку, на якій депутат Козловський будує багатоповерхівки

Крім того, вона окреслила для себе роботу на найближчий час.

– Я очікувала, що до мене звертатимуться з питаннями щодо вирубки лісу та рейдерства земель. А основна проблематика, яку я побачила, це недовіра до правоохоронних органів та органів влади. Також людей турбує медицина та незаконні забудови, – каже прокурор Львівської області.

Водночас вона не змогла окреслити ряд першочергових справ.

– Для бабусі з села, у якої вкрали курку, це і є найважливіше. Їй байдуже до того, що робиться у центрі Львова чи те, що з галереї вкрали картини. У мене пріоритетів не буде, – заявила вона.

Читати також:  Першого заступника прокурора Львівщини вже звільнили
Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

169 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up