Моя мрія – одягнути львів’ян у вишукані костюми з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин, – Роман Данилів

Вже понад 10 років імперія чоловічого одягу Rose Tailor Романа Даниліва дивує вибагливих клієнтів своєю майстерністю створювати ідеальні чоловічі костюми. Успішніші, ділові люди, інтелектуальна та бізнесова еліта у своєму тісному графіку знаходять час, щоб заїхати до пана Романа і разом з його професійною командою створити собі образ на мільйон.

Тож як звичайний бізнесмен став визнаним львівським дизайнером?

Роман Данилів.  Тепер його ім’я на костюмах найуспішніших людей в абсолютно різних сферах діяльності, тепер він гуру індивідуальних пошивів та дорогих тканин.  Проте не думайте, що це все йому далося так легко. Так, він не син заможних батьків. Батько – інженер, мати – кравчиня, проте вже сьогодні на свій п’єдестал він гордо піднявся з імперією чоловічого одягу Rose Tailor.

Роман Данилів

Розкажіть про те, як викладач англійської мови став дизайнером?

Одного разу під час перебування на відпочинку в Італії я завітав в майстерню одягу. Вітрина там була гарна, тому я і зайшов туди. Побачив, як майстри роблять на замовлення красиві піджаки, і мене це захопило. Тому я прийняв рішення пошити собі на замовлення костюм моєї мрії, який відповідно, ідеально сидітиме на моїй фігурі, і відповідатиме усім світовим міркам.

Мені це вдалося. Майстри все зробили правильно. У мене складалося враження, неначе я загіпнотизований їхньою роботою. І в результаті, за декілька днів перебування я отримав свій ідеальний костюм.

А вже після повернення до Львова у мене виникла ідея відкрити тут студію індивідуального пошиття, де костюми для чоловіків, піджаки та верхній одяг виготовлятимуть індивідуально. Я знаю, що українці люблять красиво одягатися, і моєю мрією стало одягнути львів’ян у гарні і вишукані костюми та маринарки з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин.

Як Ви готувалися до відкриття такого нового на той час бізнесу?

Звичайно, щоб відкрити такий новий для мене бізнес, я більше року готувався. Спочатку аналізував ринок, потім я взяв кредит на обладнання, адже потрібно було закупити матеріали, тканини. З цього я почав свій шлях.

Як Ви шукали своїх перших клієнтів?

Читати також:  Роман Данилів: Ідеальний костюм - запорука успішного чоловіка

Однозначно мене підтримали мої друзі. На той час я не знав, що мій бізнес матиме успіх, я міг тільки здогадуватися. Проте я не був бізнесменом – початківцем, адже тоді в мене ще була мовна школа «Лідер», яка вже досить успішно працювала, і в мене вже були досить приятельські стосунки з львівською інтелігенцією, тобто потенційними клієнтами.

Коли я з ними спілкувався, тобто приходив до них на зустрічі, вони часто звертали увагу на мій костюм і запитували : «Романе, а де ти взяв такий гарний костюм?» Я, звісно відповідав, що він пошитий у Мілані, але і сам розумів, що можу пошити і не гірший.

Проте я спершу сумнівався, але вже через рік, коли почав збирати інформацію та проводив ринковий аудит, зрозумів, що зможу бути гідним конкурентом. Я знав, що роблю важкий крок, але я був до нього готовий. Адже я вважаю, що гарний зовнішній вигляд може стати запорукою гарного настрою. 

Цікаво, як Ви змогли поєднати бізнес-логіку з дизайнерською фантазією в роботі?

Таке поєднання в мене було ще з дитинства, адже починаючи зі школи, я ніколи не пас задніх. Я завжди відчував себе лідером, був  активний і не міг всидіти на місці, склавши руки. Я знав, що краще зробити, а потім шкодувати, ніж не зробити і шкодувати також.

Я розумів, що якщо для жінок у Львові, та й взагалі, в Україні є все, то для чоловіків дуже мало. В мене були сумніви, що клієнтів та роботи може і не бути. Але насправді це виявився міф, адже є багато чоловіків, які ставлять набагато вищу планку ніж жінки, які знають як одягатися, знають, чого хочуть від життя. І з такими чоловіками набагато краще працювати, адже легше працювати з тими замовниками, які чітко знають, чого хочуть.

Це не через те, що жінки просто вміють комбінувати дешеві речі з дорогими, а чоловікам потрібен бренд?

Я з вами повністю згоден. Але якщо це порівнювати в швейному світі, пошиття одягу для чоловіків та жінок це кардинально різні речі.  Наприклад, в пошитті жіночого одягу головним фактором є моделювання, а в чоловічому воно відіграє не таку значну роль, в порівнянні з якістю тканини та ідеальною посадкою костюма.

Читати також:  Як застосовувати чоловічий одяг в жіночому гардеробі. Рекомендації стилістів

Які перешкоди у Вас були на шляху до створення імперії чоловічого одягу Rose Tailor?

Чесно кажучи, знайти клієнтів набагато легше, ніж команду. Важливо розуміти, як організувати командну роботу. І тут в мене вже проявляються організаторські здібності. І потрібно знайти не тільки команду однодумців, а й професіоналів у своїй справі, що зараз дуже складно, бо люди тепер вміють все і одразу.

Щоб бути дизайнером чоловічого бренду, Ви маєте знати, чого вони хочуть. Так чого ж хочуть чоловіки?

Я і сам чоловік, тому я думаю, що в першу чергу, одяг для нас має бути практичним. Не можна костюм шити просто так. Кожен костюм має певну ціль.

Якщо чоловік приходить і каже : «Я багато подорожую, і мені потрібен костюм для подорожей, який би не мнувся», – ми відповідно до побажання чоловіка підбираємо таку тканину, яка б чудово підходила для його способу життя.

 Проте, варто пам’ятати, що нема костюма на усі випадки життя.  Для кожної пори року, способу життя костюм має бути різним.  

імперія одягу ROSE Tailor Романа Даниліва

Щоб бути Вашим клієнтом потрібно мати відповідний статус, але зазвичай такі клієнти не лише вибагливі, але й мають свій роками сформований образ. Як Вам вдається задовольняти потреби своїх клієнтів?

Задовольнити високі вимоги нелегко, але можливо. Насамперед потрібно шити тільки з елітних тканин, оскільки не можна з дешевої тканини  пошити якісний костюм, бо він все одно не буде виглядати. З власного досвіду знаю, що образ чоловіка буде довершеним і бездоганним завдяки саме англійським та італійським тканинам з якими працює бренд «ROSE Tailor».

https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/
facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/

На мою думку запорукою ідеального костюму є поєднання високоякісної тканини та  правильного крою, результатом якої стає щасливий одягнений клієнт.

З Романом Данилівим спілкувалась Маргарита Пашкова.

Syla.News

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

175 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up