Моя мрія - одягнути львів’ян у вишукані костюми з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин, - Роман Данилів

Моя мрія – одягнути львів’ян у вишукані костюми з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин, – Роман Данилів

Вже понад 10 років імперія чоловічого одягу Rose Tailor Романа Даниліва дивує вибагливих клієнтів своєю майстерністю створювати ідеальні чоловічі костюми. Успішніші, ділові люди, інтелектуальна та бізнесова еліта у своєму тісному графіку знаходять час, щоб заїхати до пана Романа і разом з його професійною командою створити собі образ на мільйон.

Тож як звичайний бізнесмен став визнаним львівським дизайнером?

Роман Данилів.  Тепер його ім’я на костюмах найуспішніших людей в абсолютно різних сферах діяльності, тепер він гуру індивідуальних пошивів та дорогих тканин.  Проте не думайте, що це все йому далося так легко. Так, він не син заможних батьків. Батько – інженер, мати – кравчиня, проте вже сьогодні на свій п’єдестал він гордо піднявся з імперією чоловічого одягу Rose Tailor.

Моя мрія - одягнути львів’ян у вишукані костюми з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин, - Роман Данилів
Роман Данилів

Розкажіть про те, як викладач англійської мови став дизайнером?

Одного разу під час перебування на відпочинку в Італії я завітав в майстерню одягу. Вітрина там була гарна, тому я і зайшов туди. Побачив, як майстри роблять на замовлення красиві піджаки, і мене це захопило. Тому я прийняв рішення пошити собі на замовлення костюм моєї мрії, який відповідно, ідеально сидітиме на моїй фігурі, і відповідатиме усім світовим міркам.

Мені це вдалося. Майстри все зробили правильно. У мене складалося враження, неначе я загіпнотизований їхньою роботою. І в результаті, за декілька днів перебування я отримав свій ідеальний костюм.

А вже після повернення до Львова у мене виникла ідея відкрити тут студію індивідуального пошиття, де костюми для чоловіків, піджаки та верхній одяг виготовлятимуть індивідуально. Я знаю, що українці люблять красиво одягатися, і моєю мрією стало одягнути львів’ян у гарні і вишукані костюми та маринарки з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин.

Як Ви готувалися до відкриття такого нового на той час бізнесу?

Звичайно, щоб відкрити такий новий для мене бізнес, я більше року готувався. Спочатку аналізував ринок, потім я взяв кредит на обладнання, адже потрібно було закупити матеріали, тканини. З цього я почав свій шлях.

Читати також:  Роман Данилів: Ідеальний костюм - запорука успішного чоловіка

Як Ви шукали своїх перших клієнтів?

Однозначно мене підтримали мої друзі. На той час я не знав, що мій бізнес матиме успіх, я міг тільки здогадуватися. Проте я не був бізнесменом – початківцем, адже тоді в мене ще була мовна школа «Лідер», яка вже досить успішно працювала, і в мене вже були досить приятельські стосунки з львівською інтелігенцією, тобто потенційними клієнтами.

Коли я з ними спілкувався, тобто приходив до них на зустрічі, вони часто звертали увагу на мій костюм і запитували : «Романе, а де ти взяв такий гарний костюм?» Я, звісно відповідав, що він пошитий у Мілані, але і сам розумів, що можу пошити і не гірший.

Проте я спершу сумнівався, але вже через рік, коли почав збирати інформацію та проводив ринковий аудит, зрозумів, що зможу бути гідним конкурентом. Я знав, що роблю важкий крок, але я був до нього готовий. Адже я вважаю, що гарний зовнішній вигляд може стати запорукою гарного настрою. 

Цікаво, як Ви змогли поєднати бізнес-логіку з дизайнерською фантазією в роботі?

Таке поєднання в мене було ще з дитинства, адже починаючи зі школи, я ніколи не пас задніх. Я завжди відчував себе лідером, був  активний і не міг всидіти на місці, склавши руки. Я знав, що краще зробити, а потім шкодувати, ніж не зробити і шкодувати також.

Я розумів, що якщо для жінок у Львові, та й взагалі, в Україні є все, то для чоловіків дуже мало. В мене були сумніви, що клієнтів та роботи може і не бути. Але насправді це виявився міф, адже є багато чоловіків, які ставлять набагато вищу планку ніж жінки, які знають як одягатися, знають, чого хочуть від життя. І з такими чоловіками набагато краще працювати, адже легше працювати з тими замовниками, які чітко знають, чого хочуть.

Читати також:  Як застосовувати чоловічий одяг в жіночому гардеробі. Рекомендації стилістів

Це не через те, що жінки просто вміють комбінувати дешеві речі з дорогими, а чоловікам потрібен бренд?

Я з вами повністю згоден. Але якщо це порівнювати в швейному світі, пошиття одягу для чоловіків та жінок це кардинально різні речі.  Наприклад, в пошитті жіночого одягу головним фактором є моделювання, а в чоловічому воно відіграє не таку значну роль, в порівнянні з якістю тканини та ідеальною посадкою костюма.

Які перешкоди у Вас були на шляху до створення імперії чоловічого одягу Rose Tailor?

Чесно кажучи, знайти клієнтів набагато легше, ніж команду. Важливо розуміти, як організувати командну роботу. І тут в мене вже проявляються організаторські здібності. І потрібно знайти не тільки команду однодумців, а й професіоналів у своїй справі, що зараз дуже складно, бо люди тепер вміють все і одразу.

Щоб бути дизайнером чоловічого бренду, Ви маєте знати, чого вони хочуть. Так чого ж хочуть чоловіки?

Я і сам чоловік, тому я думаю, що в першу чергу, одяг для нас має бути практичним. Не можна костюм шити просто так. Кожен костюм має певну ціль.

Якщо чоловік приходить і каже : «Я багато подорожую, і мені потрібен костюм для подорожей, який би не мнувся», – ми відповідно до побажання чоловіка підбираємо таку тканину, яка б чудово підходила для його способу життя.

 Проте, варто пам’ятати, що нема костюма на усі випадки життя.  Для кожної пори року, способу життя костюм має бути різним.  

Моя мрія - одягнути львів’ян у вишукані костюми з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин, - Роман Данилів
імперія одягу ROSE Tailor Романа Даниліва

Щоб бути Вашим клієнтом потрібно мати відповідний статус, але зазвичай такі клієнти не лише вибагливі, але й мають свій роками сформований образ. Як Вам вдається задовольняти потреби своїх клієнтів?

Задовольнити високі вимоги нелегко, але можливо. Насамперед потрібно шити тільки з елітних тканин, оскільки не можна з дешевої тканини  пошити якісний костюм, бо він все одно не буде виглядати. З власного досвіду знаю, що образ чоловіка буде довершеним і бездоганним завдяки саме англійським та італійським тканинам з якими працює бренд «ROSE Tailor».

https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/
facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/

На мою думку запорукою ідеального костюму є поєднання високоякісної тканини та  правильного крою, результатом якої стає щасливий одягнений клієнт.

З Романом Данилівим спілкувалась Маргарита Пашкова.

Syla.News

Коментувати

643 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up