У Парижі показали нову істоту – «слиз» без мозку з 720 статями і здатністю до самозцілення

Зоопарк Парижа представив новий організм – це одноклітинна істота групи слизових, яка виглядає як гриб, але «поводиться як тварина».

Організм охарактеризували, як «одну з таємниць природи» – вчені все ще не дійшли однозначного висновку, що це таке, повідомляє Рейтер.

Слиз не має рота, шлунку і очей, але він все одно може виявити їжу і переварити її. Також в наявності організму – відразу 720 статей і можливість до самозцілення. Відзначають, що якщо одноклітинне розрізати навпіл, то воно відновлюється за дві хвилини.

Читати також:  На Львівщині відзначать десятиріччя льодової арени

Він немає мозку, але директор паризького музею природної історії Бруно Давид зазначив, що слиз здатний до навчання. Наприклад, організм здатний вибратися з лабіринту, а якщо «злити» двох представників, то один зможе передати свої «знання» іншому. У нього немає ніг або інших кінцівок, але він здатний переміщатися зі швидкістю 4 сантиметри на годину.

Читати також:  На Галичині швейцарська компанія відкрила відділення банку "Львів" (фоторепортаж)

«Ми впевнені, що це не рослина, але не можемо зрозуміти, тварина це чи гриб», – додав Давид.

Класифікація слизових досі остаточно не розроблена. Вчені налічують понад тисячу видів таких організмів і не відносять їх до земних грибів, рослин або тварин.

427 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up