Отруївся приправою. Львівський студент ледь не помер після відвідин ринку

У Львові 22-річний молодий чоловік опинився в реанімації через незрозумілу геморагічну лихоманку з нирковим синдромом.

Про це повідомили у Львівському лабораторному обласному центрі.

Геморагічна гарячка з нирковим синдромом (ГГНС) – гостра вірусна природно-осередкова хвороба, що характеризується гарячкою, загальною інтоксикацією, своєрідним ураженням нирок, розвитком гострої ниркової недостатності та тромбогеморагічного синдрому (порушення згортання крові).

Повідомляється, що 22-річний студент, який живе і навчається у Львові, захворів ще 8 вересня. У нього почалася загальна слабкість, біль у горлі, нежить і висока температура тіла до 38,5 С. Загальний стан погіршився головним болем, потім з’явився кашель, нудота і блювота. На домашньому лікуванні він перебував майже 6 днів, а потім звернувся за допомогою до медиків в КНП ЛОР “Львівська обласна інфекційна лікарня”.

Читати також:  Питання про будівництво торгового центру біля аквапарку перенесли

Після огляду молодого чоловіка госпіталізували в реанімаційне відділення і поставили йому діагноз при вступі “гостре респіраторне захворювання. Нейротоксикоз”.

Через кілька днів у пацієнта почали відзначатися порушення в роботі нирок, а при лабораторному аналізі крові у нього були виявлені антитіла до вірусу Puumala.

Медики почали епідеміологічне розслідування і з’ясували, що рідкісним вірусом студент міг заразитися при вживанні приправ “Зіра”, які вирощують в Південно-Східній Азії і продають на торговому ринку у Львові. Приправи реалізовували на вагу, а не у фасованому і упакованому вигляді, і в них могли потрапити екскременти гризунів.

Читати також:  У Львові будуватимуть сміттєпереробний комплекс
315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up