Ірина Діденко

Прокуратуру Львівської області очолила Ірина Діденко

У вівторок, 15 жовтня 2019 року, перший заступник Генерального прокурора Віталій Касько представив колективу прокуратури Львівської області нову керівницю – нею стала 33-річна Ірина Діденко.

Про це нас повідомили у преслужбі прокуратури області.

Ірина Діденко працює в органах прокуратури з квітня 2008 року. Дотепер вона обіймала посаду начальника відділу забезпечення діяльності у сфері протидії корупції управління організації представництва Департаменту представництва інтересів держави в суді Генеральної прокуратури України.

У вступному слові Віталій Касько зазначив, що новій очільниці доведеться працювати у непрості часи, однак вона володіє достатніми вольовими, діловими та професійними якостями, щоб забезпечити належне функціонування прокуратури області.

Читати також:  Чиновниця Облдержадміністрації не задекларувала майже 1 млн. грн. Це корупція, її звільнять

Також Віталій Касько назвав ключові пріоритети для органів прокуратури Львівщини та визначив проблемні питання.

У свою чергу Ірина Діденко висловила подяку за довіру та наголосила, що спільно доведеться багато працювати, аби побудувати прокуратуру європейського зразка.

Довідка

Діденко Ірина Вікторівна, 06.08.1986 року народження, уродженка м.Немирів що на Вінниччині.

У 2008 році здобула вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», а пізніше – за спеціальностями «обліку та аудиту» і «практичної психології».

У 2019 захистила дисертацію на «Адміністративна відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Читати також:  Клюєв супроводжував Януковича і свідчив у Росії про "державний переворот"

Працювала на різних посадах в органах прокуратури Вінницької та Івано-Франківської областей, а також ГПУ.

Фото: Антикорупційний моніторинг Львівщини

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up