поліція

Робота в поліції стає жіночою справою

345 курсантів-першокурсників Львівського державного університету внутрішніх справ  склали сьогодні присягу на вірність Україні.

З цього моменту юнаки та дівчата стали полісменами і, разом зі значком, отримали всі обов’язки та права працівника поліції. Кожен жетон місить персональний номер, який присвоюється полісмену на весь час його роботи у поліції.

Наразі першокурсники є рядовими поліції. Вони навчатимуться на факультеті досудового розслідування, факультеті кримінальної поліції та факультеті превентивної поліції. З часом вони стануть слідчими, працівниками карного розшуку та дільничними інспекторами.

Читати також:  Поліція розшукує зниклу студентку
курсант поліції

Згідної нової програми курсанти навчатимуться два роки. Далі їм запропонують пройти практику у підрозділах поліції. І тільки після цього, набувши практичних навичок, вони складатимуть іспити та отримають диплом і офіцерське звання.

Викладачі, що навчають майбутніх полісменів, зауважили, що з кожним роком до вузу вступає все більше і більше дівчат. Так, у 2007 році зі 150 курсантів було всього лише сім дівчат.  Цього року їх уже 166.

Читати також:  Поліція порушила понад 300 кримінальних справ через порушення на виборах
388 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up