Митрополит Епіфаній

Епіфаній: станом на жовтень ПЦУ налічує 7 000 парафій

Православна церква України станом на жовтень уже налічує сім тисяч парафій, 47 єпархій і 77 монастирів.

Про це повідомив митрополит Київський і всієї України Епіфаній на своїй сторінці у Facebook.

“Коротко про те, що ми є, у цифрах станом на жовтень 2019 року: 7 000 парафій, 77 монастирів, 47 єпархій – це Православна церква України сьогодні! Із 58 архієреїв, які несуть служіння в ПЦУ, – 46 правлячих, 8 вікарних, 4 титулярних. Також 3 архієреї перебуває на спокої ”, – зазначив митрополит.

Водночас він нагадав, що не минуло ще і року, коли ПЦУ отримала Томос про автокефалію та стала однією з 15 помісних автокефальних православних церков світу.

Читати також:  За півроку до ПЦУ перейшли понад 500 парафій із Московського патріархату

“Наша церква – відкрита і сучасна Церква, яка об’єднує всю Україну: із заходу на схід, із півдня на північ. Великим Божим даром є те, що ми можемо спільно розділити радість святкувань та вагомих річниць українського православ’я, а також створювати нові сторінки історії вже незалежної помісної церковної родини разом!”, – підкреслив Епіфаній.

Читати також:  Епіфаній відповів на звинувачення від Філарета

Не минуло й року, як Наша Церква отримала довгоочікуваний Синодальний Патріарший Томос про автокефалію і стала однією з…

Опубліковано Митрополит Епіфаній Четвер, 10 жовтня 2019 р.

Інфорграфіка: www.facebook.com/epifaniy

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up