вейпінг

Електронні сигарети вбили вже 26 американців

У США кількість смертей від захворювань, пов’язаних з курінням електронних сигарет (вейпів), збільшилася до 26.

Про це повідомляє The Sun.

“Кількість людей, які померли від хвороб, пов’язаних з вейпінгом, зросла до 26”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, представники охорони здоров’я в штаті Юта підтвердили, що пацієнт віком до 30 років помер у себе вдома в Солт-Лейк-Сіті після вейпінгу психоактивної речовини каннабісу. Це перший випадок, коли людина померла вдома, не потрапивши в лікарню.

Як зазначає видання, епідемія захворювань легень у Сполучених Штатах посилюється.

Центри з контролю і профілактики захворювань повідомили, що кількість людей, постраждалих від захворювань легенів, пов’язаних з вейпінгом, досягла 1080 – це на чверть більше, ніж було на попередньому тижні.

Читати також:  США повідомили про нові санкції через Ісламську революцію

З них понад третину пацієнтів молодші 21 року. Смертельні випадки переважно спостерігались у літніх людей, яким, мабуть, було важче відновлюватися.

Після смерті двох людей в Мічигані і Пенсільванії минулого тижня, Управлінню з контролю за продуктами і ліками було запропоновано видати попередження, щоб негайно припинити використання пароподібних продуктів THC.

Виконуючий обов’язки FDA д-р Нед Шарплесс сказав: «Ми посилюємо наше повідомлення для громадськості в оновленому попередженні споживачів, в якому говориться, що їм не слід використовувати препарати вейпінгу, що містять тетрагідроканнабінол (ТГК), основний психоактивний компонент рослини каннабісу”.

Читати також:  Конгресмени США вимагають визнати полк "Азов" терористичною організацією

Крім того, споживачі, які обирають використовують пристрої для Vaping, не повинні модифікувати або додавати будь-які речовини, такі як THC або інші олії, до продуктів, придбаних в магазинах, і не повинні купувати їх на вулиці з незаконних каналів.

Чиновник додав: «Згідно з останніми даними, більшість пацієнтів, що страждають цими захворюваннями, повідомляли, що використовували продукти, що містять ТГК, припускаючи, що саме вони відіграють роль в цих захворюваннях».

179 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up