вейпінг

Електронні сигарети вбили вже 26 американців

У США кількість смертей від захворювань, пов’язаних з курінням електронних сигарет (вейпів), збільшилася до 26.

Про це повідомляє The Sun.

“Кількість людей, які померли від хвороб, пов’язаних з вейпінгом, зросла до 26”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, представники охорони здоров’я в штаті Юта підтвердили, що пацієнт віком до 30 років помер у себе вдома в Солт-Лейк-Сіті після вейпінгу психоактивної речовини каннабісу. Це перший випадок, коли людина померла вдома, не потрапивши в лікарню.

Як зазначає видання, епідемія захворювань легень у Сполучених Штатах посилюється.

Центри з контролю і профілактики захворювань повідомили, що кількість людей, постраждалих від захворювань легенів, пов’язаних з вейпінгом, досягла 1080 – це на чверть більше, ніж було на попередньому тижні.

З них понад третину пацієнтів молодші 21 року. Смертельні випадки переважно спостерігались у літніх людей, яким, мабуть, було важче відновлюватися.

Читати також:  Світоліна вперше увійшла до півфіналу WTA в Індіан-Уеллсі

Після смерті двох людей в Мічигані і Пенсільванії минулого тижня, Управлінню з контролю за продуктами і ліками було запропоновано видати попередження, щоб негайно припинити використання пароподібних продуктів THC.

Виконуючий обов’язки FDA д-р Нед Шарплесс сказав: «Ми посилюємо наше повідомлення для громадськості в оновленому попередженні споживачів, в якому говориться, що їм не слід використовувати препарати вейпінгу, що містять тетрагідроканнабінол (ТГК), основний психоактивний компонент рослини каннабісу”.

Крім того, споживачі, які обирають використовують пристрої для Vaping, не повинні модифікувати або додавати будь-які речовини, такі як THC або інші олії, до продуктів, придбаних в магазинах, і не повинні купувати їх на вулиці з незаконних каналів.

Чиновник додав: «Згідно з останніми даними, більшість пацієнтів, що страждають цими захворюваннями, повідомляли, що використовували продукти, що містять ТГК, припускаючи, що саме вони відіграють роль в цих захворюваннях».

36 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up