Зеленський про відведення військ

Відведення військ на Донбасі. Зеленський визнав, що не знає, як діяти

Президент України Володимир Зеленський заявив, що опинився “на шпагаті” через “формулу Штайнмаєра” і Мінські угоди.

Під час пресмарафону з журналістами 10 жовтня він заявив, що реалізація “формули” ще не відбулася, оскільки це можливо лише після того, як набуде чинності новий закон про особливий статус Донбасу.

Глава держави запевнив, що про повноцінну імплементацію в життя “формули Штайнмаєра” можна буде говорити, коли підпис президента з’явиться під згаданим законом.

Крім того, він поскаржився на дії свого попередника, п’ятого президента України Петра Порошенка, який підписав Мінські угоди.

Читати також:  Біля Офісу президента зібрались 2 тисячі активістів - поліція

“У Мінських угодах є відведення, яке я не можу собі дозволити. І що мені робити? Підписав той, інший президент. Я, як Ван Дам, знаходжуся на такому конкретному шпагаті. Було б три ноги – посадили б на три мене. Але я роблю, що можу. Я відводжу там, де можу забезпечити безпеку. А коли мені скажуть, що далі, Володю Зеленський, по Мінську йди, я в той час прийду до вас і скажу: а зараз, шановне товариство, давайте всі разом сядемо на цей шпагат і будемо всі разом відповідати за кожне життя”, – роздратовано сказав президент.

Читати також:  "Мужики, я свій!". Як ветерани до Зеленського ходили

Він також зазначив, що якщо його будуть садити “на шпагат”, то українське суспільство отримає лідера, який буде змушений все погоджувати з людьми.

“Раз на кілька місяців будемо проводити референдуми. Треба вирішити, якого президента хоче Україна. Ви хочете якого? Що мені робити? Якщо я відчуваю, що це призведе до війни, то я сумніваюся”, – сказав Зеленський.

763 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up