Птахи із перевантажувальних станцій сміття у Львові можуть спричини авіакатастрофу

Львівська міськрада просить керівництво області знайти іншу ділянку для перевантажувальної станції сміття, яка знаходиться неподалік Міжнародного аеропорту «Львів».

Проблема у птахах, яких принаджує сміття неподалік летовища. Вони створюють небезпечні ситуації для літаків, які злітають чи приземляються у Львові. Так, тільки за серпень Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами зафіксувало вісім випадків зіткнення з птахами в аеропорту «Львів».

Птахи були невеликими, тому значних ушкоджень літаки не зазнали. Але минулого року через те, що на зльоті до двигуна літака потрапили птахи, літак, який летів зі Львова в Єгипет, змушений був аварійно приземлитися у Києві.

Читати також:  Україна хоче отримати від Канади інформацію про можливе збиття літака МАУ - дипломат

Перевантажувальна станція сміття, що створює проблеми, належить фірмі «АVE» і знаходиться тут вже другий рік.

– Вони отримали вже 10 попереджень і зобов’язані знайти нову локацію. Вони займаються вивезенням сміття з області. Ми тимчасово продовжуємо їм дозволи, але воно вже доходить до межі. Треба переговорити з депутатами області, щоб знайти локацію в межах області. Багато міст області мають труднощі з вивозом відходів, місто Львів їм допомагає, але місце на таку станцію треба знайти, щоб переселити «АВЕ». Треба звернутись до керівництва ЛОДА. Щодо летовища, якщо треба докупити устаткування, щоб відганяти птахів, то ми готові допомогти летовищу, – заявив міський голова Андрій Садовий.

Читати також:  Готелі у Львові сортуватимуть сміття

Нагадаємо, 4 жовтня біля Львова впав літак. В авіакатастрофі загинуло п’ять авіаторів, троє важко травмовані. Слідчі досі не оприлюднили причину падіння.

231 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up