Брошура РПЦ про Томос для ПЦУ

Посланці Москви в Афінах роздають грецьким єпископам “страшилки” про ПЦУ

В Афіни на третій день Архиєрейського собору Грецької Церкви прибули представники Російської Православної Церкви в Україні (колишня УПЦ МП), які роздають грецьким єпископам книжки про нібито силові захоплення Церков на користь ПЦУ.

Як передає ТСН з місця подій, брошуру під назвою “Зворотна сторона Томосу”, видану проросійською “Спілкою православних журналістів” навіть переклали грецькою мовою. На обкладинці книжки написані фрази на кшталт “Томос приніс громадянську війну” та “Безбожники відібрали храм”.

А у самій книжці подані “свідчення” вірян “УПЦ МП”.

Читати також:  «Вибори «П» - про кишенькові крадіжки Ляшка, дешевий газ від Садового та закупівлю гречки

Тим часом учасники згаданих у брошурі конфліктів між вірянами, зокрема, на Рівненщині, кажуть, що подана інформація не відповідає дійсності – “Одна брехня”.

При цьому на сайті “Спілки православних журналістів” про видання книжки “Зворотна сторона Томосу” повідомили лише сьогодні.

Група РПЦвУ пробуде в Афінах до обіду суботи. Як відомо, в суботу Грецька церква вирішуватиме, чи визнавати ПЦУ: Україні присвятять цілий день Архієрейського собору на Архиєрейському Соборі розглядатимуть українське питання – чи визнавати Православну Церкву України.

Читати також:  У Зеленського інше ставлення до ПЦУ, ніж було у Порошенка - архієпископ

Так спокійно було три дні, але ні. Делегація РПЦвУ таки підтягнулася. Роздають грецьким єпископам та журналістам книжечки, видані СПЖ, про страшні репресії та силові захвати храмів в Україні.

Опубліковано Неллі Ковальською Четвер, 10 жовтня 2019 р.
370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up