Львівська міськрада

Ми обурені підписанням «формули Штайнмаєра» – депутати Львівської міськради

«Формула Штайнмаєра» не враховує безпекові інтереси України, а також думку її захисників.

Депутати Львівської міської ради ухвалили відповідне звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, повідомляє сайт Львівської міської ради.

«Ми, депутати Львівської міської ради, обурені ситуацією щодо реалізації Мінських домовленостей і підписанням так званої «формули Штайнмаєра». Усі ми прагнемо миру. Але мир у будь-який спосіб — неприпустимий! Тому вимагаємо, щоб будь-які перемовини щодо досягнення миру проводилися з врахуванням безпекових інтересів нашої Держави і думки захисників нашої Батьківщини”, – йдеться у зверненні. Депутати Львівської міської ради вважають абсолютно неприйнятними будь-які компроміси у таких питаннях:

1. Відведення українських військ з облаштованих укріплень, відступ назад.

2. Проведення виборів на території ОРДЛО за відсутності контролю над цими територіями владою України.

Читати також:  «Львів – місто творчості»: Альянс попросив руку допомоги в ЛМР

3. Надання будь-якої форми особливого статусу цій території, що буде суперечити чинній Конституції України та принципу територіальної цілісності та унітарності держави.

“Джерелом влади в Україні є народ! Думка громади міста Львова висловлена”, — йдеться у зверненні.

За відповідне рішення проголосували 47 міських обранців.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 1 жовтня заявив, що Україна погодила текст “формули Штайнмаєра“. За його словами, вона передбачає схвалення в Україні тимчасового закону про особливий статус Донбасу, який стане постійним за умови, якщо ОБСЄ визнає місцеві вибори на цих територіях демократичними.

Водночас низка українських партій, активісти та громадські діячі виступили з різкою критикою можливості підписання цієї “формули Штайнмаєра”. Вони вважають, що спочатку має бути виконана безпекова частина Мінських угод. Тобто, виведення військ і контроль над кордоном мають передувати виборам і обговоренню статусу Донбасу.

Читати також:  Порошенко: Народ знає, що робити

Масові акції протесту проти “формули Штайнмаєра” відбулися у Києві та у регіонах країни 1, 2 та 6 жовтня.

-------
Loading...
29 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up