львівська митниця, контрабанда

ДБР шукає секондхенд у квартирах львівських митників

Державне бюро розслідувань та Головне управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю  СБУ викрили незаконну схему зі ввезення на територію України з країн ЄС дорого брендового одягу за підробленими документами.

Займалися цією незаконною діяльністю працівники львівської митниці державної фіскальної служби.

Про це повідомила перша заступниця ДБР Ольга Варченко на своїй сторінці у соцмережі.

За її словами, саме зараз на пункті пропуску митниці, на митних постах та їхніх відділах митного оформлення, а також вдома у службових осіб відбуваються обшуки. Загалом таких обшуків сорок.

Слідчі вже встановили, що орієнтовна вартість кожної партії одягу, яку було завезено  через митний кордон без проходження відповідних митних процедур, – не менше 400 тисяч доларів. Одяг ввозили як секондхенд.

Читати також:  Псевдоволонтер з Львівщини збагатився на понад 4 млн гривень, - прокуратура

«Власне, схема виглядала так (за попередньою інформацією): підприємство-імпортер замовляє один товар з країн ЄС – у нашому випадку – дорогий брендовий одяг, а коли він доїжджає до митниці призначення для проходження митного оформлення – перетворюється на “товар підміни” – у цьому випадку – секондхенд. Такий одяг потрапляв на український ринок без сплати відповідних митних платежів. У результаті, держава зазнавала збитків, лише уявіть, щонайменше 1 мільйон гривень з кожної партії товару.
Вантажівки, якими везли товар за фіктивними документами, перетинали кордон через пункт пропуску лише у зміну окремих посадовців митного посту», – пише Ольга Варченко. За цим фактом Генеральна прокуратура України зареєструвала уримінальне провадження за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки;частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Читати також:  Докурився. На кордоні з Білоруссю в українця вилучили авто за 200 тисяч гривень

Фото зі сторінки соцмережі першої заступниці ДБР Ольги Варченко.

262 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up