Гончарук

Уряд наразі не планує підвищення тарифів – Гончарук

Кабінет Міністрів найближчим часом не планує підвищення тарифів.

Про це на брифінгу за результатами засідання уряду сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє Укрінформ.

“На уряді ми не ухвалювали рішення про підвищення тарифів. Уряд не планує найближчим часом робити щось, щоб підвищувалися тарифи”, – наголосив Гончарук.

Він також розповів, що Кабмін працює над тим, щоб пенсіонери віком понад 70 років отримували мінімальні платіжки за ЖКП.

Читати також:  Горе-реформатори. Уряд провалює виконання держбюджету

“Ми зараз вивчаємо у рамках підготовки держбюджету на наступний рік, скільки грошей у держави буде, щоб зрозуміти, як їх правильно розподілити. Літні люди віком від 70-ти років – наш пріоритет №1. За нашими розрахунками, їм найтяжче”, – зазначив Гончарук.

Він відзначив, що на питання оплати комунальних тарифів пенсіонерами віком від 70-ти років можна буде відповісти у листопаді, коли остаточний проєкт бюджету буде готовий.

Читати також:  Шахтарі Львівщини обіцяють перекривати автотрасу в Рава-Руській щодня, допоки не отримають заборгованої зарплати

“Там буде написано, скільки і на що коштів буде виділено. Ми зараз працюємо над тим, щоб людям віком від 70-ти років платіжка за ЖКП була мінімальною”, – додав Гончарук.

259 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up