Дорошенка

Садовий запропонував Козловському збудувати собі пам’ятник за життя в центрі міста

Міськвиконком Львова дозволив доньці депутата Львівської міськради Григорія Козловського Софії Максимець збудувати торговий центр з готельними номерами в центрі міста, на вулиці Дорошенка, 2.

Досі місто не погоджувалось на будівництво.  Фахівці стверджували, що проект суперечить містобудівній документації і що тут необхідно розробити детальний план території. Також вони кажуть, що за проектом, відсоток забудови та висота майбутнього будинку перевищені. А частина будівлі буде розміщена на червоних лініях. Згідно проекту, тут мала б постати 22-метрова споруда.

Нова будівля знаходить поруч з Ґранд-готелем, власником якої є гаданий депутат міськради. І, за його словами, саме для зручності гостей, які зупиняються в готелі, йому треба побудувати поруч торговий центр.

Читати також:  Григорій Козловський заплатить 500 тисяч за образу футбольного судді

Григорій Козловський, який особисто прийшов переконувати членів виконкому, погодився, аби міськрада провела міжнародний конкурс та обрала найкращий, на думку критиків, фасад нової будівлі. Натомість зі свого боку він обіцяв виділити на це 50 тисяч доларів США.

На думку міського голови Львова Андрія Садового, будова має бути дуже гарною та вражаючою.

– Для вас це можливість побудувати собі пам’ятник за життя. Ви матимете можливість повісити на цьому будинку табличку, в якій зазначите, що збудовано меценатом Козловським.  Люди питатимуть: «А хто був той Козловський?» Це буде унікальна споруда, сюди будуть приїжджати делегації світу і казатимуть: «Оце була людина, оце був чоловік!», – такими словами мер Львова закликав членів виконкому підтримати це рішення.

Читати також:  Депутата Львівської міськради спіймали на кнопкодавстві

На фото: місце, на якому має постати торговий центр – “пам’ятник Козловському”.

451 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up