Наталія Тропак - Мама Європи 2019 (facebook.com/natalie.tropak

Львів’янка Наталія Тропак здобула титул Mrs. Mother of Europe 2019

На конкурсі Місіс Європа 2019 37-річна львів’янка Наталія Тропак отримала престижний титул – Mrs. Mother of Europe 2019.

Наталія виховує чотирьох дітей, саме вони є пріоритетом для жінки, а точніше, їх виховання, духовний розвиток. Однак вона встигає приділяти час своїм захопленням – вона займається СММ і фотографією, повідомляє сайт rbc.ua.

Н
Наталія Тропак і Міла Карпикова (фото: facebook.com/ulyana.oksenyuk)

В інтерв’ю для ЗМІ Наталія зізналася, що намагається знаходити гармонію і поєднувати в собі жінку і маму. Материнство її змінило, зробивши сильнішою і впевненішою. А ще – скромнішою.

Розповідаючи про виховання дітей, Наталія Тропак каже, що жінці
треба завжди бути мамою. Тобто їй слід бути разом з дітьми, годувати їх грудним молоком, дарувати свою увагу та присутність, чути перші слова, спостерігати їхні перші кроки та бути співучасницею їхніх успіхів. Пробачати їм та собі помилки, приймати те, що є, та по можливості формувати хороший смак. А ще – завжди пам’ятати, що приклад батьків має найбільший вплив на дітей.

Наталія Тропак
Наталія Тропак. Фото із соцмережі

Додамо, що конкурс Місіс Європа 2019 проходив на іспанському острові Гран-Канарія з 3 по 7 жовтня. У ньому брали участь 24 красуні – найдостойніші заміжні жінки з різних країн Старого Світу. У більшості з них є мінімум три дитини.

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up