Роман Зафійовський

Закон про касові апарати: Посередник між державою та підприємцями отримає 50 млн гривень

Підприємці вимагають від держави дати їм можливість звітувати перед податковою самостійно, без посередників.

Про це ІА Syla.news повідомив голова комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський.

– Держава повинна надати мені безкоштовне право подавати їй звіти. Тому що касовий апарат – це є звітність. Я продав товар і я перед державою і перед покупцем звітую, що я йому надав послугу чи продав товар, – каже він.

За його словами, спроба держави змусити підприємців платити посередникам за підключення до серверу податкової, дуже обурила підприємців.

– Сьогодні в законі не прописано чітко, що послуга контакту і реєстрації вашого пристрою буде безкоштовною. З мого досвіду, там будуть посередники, які збиратимуть гроші. А це – великі гроші. За різними підрахунками, в Україні буде понад півмільйона додаткових підключень до серверів податкової завдяки цим законам. І навіть якщо збирати по сто гривень за підключення цього касового апарату, то це дуже хороші гроші, – підраховує згрубша Роман Зафійовський..

Читати також:  Влада досі «кошмарить» бізнес, - підприємець

Він каже, що підприємці готові поставити касові апарати. Але вимагають від держави надавати послуги без посередників та додаткових податків.

– Ми знаємо, що у Верховній Раді є лобісти цього питання. Мова йде про Хомутинника та його оточення. Вони з повітря отримують кошти. До прикладу,  у вас є вдома інтернет і ви платите щомісяця за право користуватися ним. Але у вас з провайдером комерційні стосунки. Ви можете обирати, в кого купити послугу. А тут – монополіст на тому боці. І цей монополіст – держава, тобто ми. То чому має бути посередник? Чому за доступ до держави я маю платити якомусь лобісту, який має своїх людей у Верховній Раді та Кабінеті Міністрів? – обурюється підприємець.

Читати також:  Закон про касові апарати може спричинити дострокові вибори або Майдан

Довідка.

20 вересня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг та зміни до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг. Зараз документи знаходяться на підписі у Президента України.

Підприємці, яких торкнуться зміни, провели акції протесту та вимагають ветувати ці закони.

-------
Loading...
39 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up