Роман Зафійовський

З головою Львівської ОДА підприємці спілкуються з допомогою пікетів – Зафійовський

Голова Львівської обласної адміністрації Маркіян Мальський досі не зустрівся з підприємцями, які протестують проти введення закону про касові апарати. Тому вони змушені були організувати пікет під стінами ЛОДА

Про це ІА Syla.news повідомив голова комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський.

За його словами, Комітет підприємців Львівщини вже понад сім років активно співпрацює з кожним наступним головою Львівської обласної адміністрації.

– У нас є координаційна дорадча рада з питань підприємництва. Але кожен голова обласної адміністрації ставився до цього дорадчо-консультаційного органу по-своєму. Дехто його ігнорував цілком. Дехто його дуже плідно використовував, і задля посилення своєї влади також. На превеликий жаль, сьогодні ми маємо якусь паузу. Я не кажу, що немає контакту. Але немає тісної співпраці з нинішнім керівництвом обласної адміністрації. Про що ми дуже шкодуємо. Тому що навіть ось це питання про касові апарати можна було б обговорити з найвищим представником виконавчої влади на Львівщині, а не проводити пікети, – вважає Роман Зафійовський.

Він зізнався, що за останні три місяці координаційна рада збиралася тільки одного разу.  

– У нас було одне засідання координаційної ради. Але воно, на жаль, виявилося низько продуктивним і не результативним. Голова не прийшов, а прислав свого першого заступника. Там би мав бути прокурор та начальник податкової. Але ці особи ще не призначені. Є тільки заступники, які не все знають. На жаль, хоча влада в Україні змінилася уже три місяці тому, але остаточно вона себе ще не сформувала. І це тривожно, – говорить голова комітету підприємців Львівщини.

Водночас, за його словами, на Львівщині працює понад 300 тисяч фізичних осіб-підприємців.

– Ситуація в бізнесі зараз стабільно спокійна. Не скажу, що відбуваються  мегакризові явища. Але немає і великого росту. На Львівщині ситуація хороша. У нас добре розвиваються креативні сектори економіки. Це – ІТ-галузь, яка є зараз мегаширокою. За її рахунок росте і решта секторів, а саме: сектор будівництва, послуг, дрібного виробництва та торгівлі. Тому я би не скаржився. Зарплата платиться, невеликі прибутки є, – підсумував підприємець.

Довідка.

20 вересня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг та зміни до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг. Зараз документи знаходяться на підписі у Президента України.

Підприємці, яких торкнуться зміни, провели акції протесту та вимагають ветувати ці закони. Тому що, на думку підприємців, зміни до законодавства створили можливості для зловживань. А також вони відмовляються платити фірмі-“прокладці” за свою фінансову звітність перед фіскальними органами. В разі, якщо їх не почують, підприємці пророкують податковий Майдан.

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up