Лаереати Нобелівської премії з фізики

Нобелівську премію з фізики отримали відкривачі екзопланети

У Стокгольмі назвали імена лауреатів Нобелівської премії з фізики. Ними стали вчені, які відкрили екзопланету.

Про це повідомляється на сторінці премії у Twitter.

“Нобелівську премію 2019 року з фізики було присуджено Джеймсу Піблсу “за теоретичні відкриття у фізичній космології” та Мішелю Майору і Дідьє Квелоцу “за відкриття екзопланети, яка обертається навколо зірки сонячного типу”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  Відразу двоє лауреатів отримає Нобелівську премію з літератури у цьому році

Як повідомлялося, у понеділок Нобелівську премію 2019 року з фізіології та медицини було присуджено спільно Вільяму Г. Каеліну-молодшому, серу Пітеру Дж. Раткліффу та Греггу Л. Семенце за їхні відкриття щодо того, як клітини відчувають і пристосовуються до наявності кисню.

Читати також:  Названі лауреати Нобелівської премії з економіки

Протягом тижня також стануть відомі лауреати Нобелівських премій з хімії (9 жовтня), літератури (10 жовтня), миру (11 жовтня) та економіки (14 жовтня).

Нагородження переможців пройде 10 грудня в Стокгольмі і Осло. Всі лауреати отримають медаль, диплом і грошовий приз у розмірі дев’яти мільйонів шведських крон (близько 920 тисяч доларів).

272 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up