Сергій Плахотник

Комбат ЗСУ: Передайте Пристайку, що його вже наї**ли

Командир одного з батальйонів 93-ї бригади Збройних сил України Сергій Плахотник засудив план влади з розведення військ на Донбасі. Він попередив, що звільнені позиції української армії тут же займуть російські окупанти.

Крім того, на своїй сторінці у Facebook він жорстко розкритикував міністра закордонних справ України Вадима Пристайка, який також наполягає на розведенні військ як частині мирного плану.

“Лапоть, карту купи! А я тим часом куплю за ящик горілки квиток в перший ряд, щоб подивитися, як представники влади відвідають Петровське, а президент гарантує безпеку його мешканців. Хіба що влада сепарська”, – обурився захисник України.

Читати також:  "Коли вб'ють достатньо наших?" Пристайко про сценарії влади щодо Донбасу

Він підкреслив, що від Петровського до позицій ЗСУ – від 1,5 до 3 км. Плахотник розповів, що в боях за цю землю полягли тільки чотири його бійці, а з часом і безліч військовослужбовців інших батальйонів.

“І основна проблема в тому, що ми будемо залишати свої позиції, а сепари – імітувати відхід із нікому не потрібної Вікторівки і відійдуть саме на Петровське. І на предмет настроїв жителів цього села і сусідньої Стили ілюзій бути не може. Передайте Пристайку: його вже на*бали”, – емоційно підсумував комбат.

Читати також:  Пристайко не зміг відповісти, що Зеленський робив в Омані

Раніше Вадим Пристайко заявив, що Володимир Зеленський і його команда намагаються завершити той процес врегулювання на Донбасі, який був початий кілька років тому в

На фото – Сергій Плахотник . Фото із соцмережі

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up