Вадим Пристайко

“Коли вб’ють достатньо наших?” Пристайко про сценарії влади щодо Донбасу

Президент України Володимир Зеленський і його команда намагаються завершити той процес врегулювання на Донбасі, який був початий кілька років тому в Мінську, або показати його безперспективність, щоб переходити до інших варіантів.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV. Він озвучив три сценарії розвитку подій.

“Якщо ми з вами зрозуміємо і побачимо, що Путін ніколи нічого не зробить, і наші партнери більше не можуть змусити його піти на прогрес у цьому напрямку, то нам доведеться чесно сказати всім громадянам України, що цей трек ми більше не можемо виконувати, і нам ніхто не може допомогти. Що таким шляхом нам не вирішити ситуацію, і ми змушені з вами перейти до треку номер два і т. д. Поки ми з вами не зрозуміємо, що ми вичерпали всі позиції. Тоді нам потрібно кинути все, посилювати нашу армію і чекати чергової атаки”, – підкреслив він.

Читати також:  Ірина Геращенко: Тепер Україну примусять прийняти все

За його словами, ще один варіант на випадок, якщо Мінськ не спрацює – попросити у світової спільноти “місію з підтримання миру між нами, а найкраще, на всіх окупованих територіях”.

“Третій трек, напевно, буде, коли ми зовсім нічого не зможемо зробити, і потрібно буде йти за “кіпрським сценарієм “або за якомось іншим”, – додав міністр.

Пристайко також підкреслив, що велика частина переговорного процесу була банальним затягуванням часу і сенсу у вижиданні зараз немає.”Коли вб’ють “достатньо” наших солдатів? Скільки ми повинні втратити конкретно людей? Зараз ми рахуэмо до 14 тис. Почекаємо до 28 тис. І тоді почнемо працювати? Ми вважаємо, що весь той час, який ми вже втратили на те, що вели переговори, як я тепер з’ясовую, про те, що ніколи не збиралися виконувати, з самого початку… Я не вважаю, що це нормальне ставлення до своїх партнерів, включаючи німців і французів. Говорити їм, що будемо щось робити, домовлятися з вами , але насправді не збираємося це виконувати. А тепер ми більш того скажем, що ми ще потягнемо”, – зазначив він.

Читати також:  Влада Станиці Луганської підтвердила, що бойовики також відвели сили
264 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up