Польська фірма надурила українців

Заробітки у Польщі: Гарували по 15 годин на день і залишились без копійки

Польська фірма обдурила групу працівників з України, намовивши їх працювати без відповідних угод.  

Про це повідомляє сайт https://inpoland.net.pl.

У середині липня група українців приїхала до Польщі працювати над будівництвом телекомунікаційних ліній. Робота важка, але вона також повинна була бути добре оплаченою. Тим більше, що чоловіки працювали навіть по 15 годин на день неподалік міста Ілава, бо хотіли більше заробити.

Вони копали траншеї та прокладали троси, незалежно від погоди. Спека та дощ не заважали українцям в роботі.

Польський роботодавець зволікав з підписанням з ними договорів. Українцям, які вимагали підписати документи, постійно говорили, що ті вже готуються, тож немає жодних причин для хвилювання.

Читати також:  Українці отримали найбільше відмов серед усіх в'їжджаючих торік у Польщу

— Щоразу нам говорили, що пані в офісі готує документи, — каже один із чоловіків.

Коли українці запитали про законність їх зайнятості, роботодавець відповів, що про все вже подбали. Однак виявилося, що насправді він не завершив формальностей, пов’язаних із працевлаштуванням.

Коли терпець українцям урвався, вони сказали працедавцю, що самі зателефонують до поліції. Натомість почули: якщо це зроблять — то їх одразу депортують, а за свою роботу не отримають ні копійки.

Наразі працівники не мають жодного контакту з фірмою, яка їх найняла на роботу. Невідомо також, чи вони невдовзі не втратять даху над головою.

Читати також:  На Прикарпатті у польській курятині знову виявили сальмонелу

Для того, аби якось вижити, зараз збирають гриби і продають їх. Один з чоловіків продав свою автівку, щоб мати гроші на повернення додому.

Чоловіки не хочуть повертатися додому, не привізши з собою зарплати, адже кожен з них заробив по 5-6 тисяч злотих, яких їм так і не виплатили.

Наразі про ситуацію, що склалася, було повідомлено національну інспекцію праці в Ольштині. Справу також мають передати до суду.

228 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up