Літак АН-12 після аварійної посадки

Падіння АН-12 біля Львова: авіакомпанію “Україна Аероальянс” позбавили ліцензії

Державна авіаційна служба припинила дію сертифіката на експлуатацію літаків авіакомпанії “Україна Аероальянс”, що означає повну заборону на польоти.

Про це повідомляє прес-центр Державної аерослужби України. Відповідний наказ датований 4 жовтня.

“Наказом Державної авіаційної служби України від 4 жовтня 2019 № 1334 припинено з 00:00 хвилин (UTC) 5 жовтня 2019 дію Сертифікату експлуатанта приватного акціонерного товариства “Авіакомпанія “Україна Аероальянс” №UK 023″, – йдеться в тексті постанови відомства.

Читати також:  Авіакатастрофа АН-12 поблизу Львова: Пального у літаку було достатньо - слідчий

У наказі також зазначається, що його прийняття засноване на рішенні постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників і виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу.

Нагадаємо, що поблизу Львова вранці 4 жовтня здійснив аварійну посадку літак Ан-12, на борту якого знаходилися вісім осіб: з них 7 членів екіпажу і один чоловік, який супроводжував вантаж.

Читати також:  Трьох авіаторів, які вижили у авіакатастрофі під Львовом, вже прооперовано, - лікар

Ан-12 був знайдений на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги.

Згідно з останніми даними, в катастрофі загинули п’ятеро людей.

Фото aeroin.net

244 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up