Добровольці взяли під захист Золоте

Останній блокпост. Добровольці взяли під захист Золоте

У неділю, 6 жовтня, лідер Нацкорпуса Андрій Білецький разом з ветеранами ООС прибув в Золоте Луганській області та заявили про готовність захищати селище в разі відводу військ.

Про це йдеться у відеозверненні Білецького в Youtube.

“Сьогодні ми тут, всього кілометр залишився до Золотого. Тут сотні молодих хлопців, літніх жінок з Золотого, Сєвєродонецька, всієї Луганської області, які запросили нас. І ми сьогодні організували великий автопробіг на підтримку українців Золотого”, – розповів лідер Нацкорпуса.

Читати також:  Штаб ООС: Процес розведення військ у Золотому розпочався

За його словами, ветерани, які в 2014-му взяли в руки зброю для того, щоб боротися за країну, приїхали сьогодні на свою рідну землю в Золоте і залишаться тут, “навіть якщо влада кине їх напризволяще, навіть якщо будуть виведені війська”.

“Якщо свій прямий обов’язок – захищати кожного українця, кожен сантиметр української землі – не виконує президент, влада, того його виконаємо ще раз ми, ветерани-добровольці. Це наш останній блокпост, і ми даємо слово, що ніколи його не покинемо. Вірю, що не буде відводу, а буде лише велика українська перемога”, – підкреслив Білецький.

4654 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up