Javelin

США підтвердили продаж Україні 150 ракет Javelin

Адміністрація США завершила опрацювання запиту України й офіційно схвалила можливість продажу 150 протитанкових ракет Javelin та обладнання.

Про це йдеться в повідомленні Агентства з питань військової співпраці та безпеки, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Державний департамент затвердив рішення про можливий продаж Україні 150 ракет Javelin, а також супутнього обладнання та послуг на загальну суму, що не перевищує $39,2 млн”, – зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що агентство поінформувало Конгрес США й надало необхідну сертифікацію стосовно продажу цього озброєння.

Як зазначили в американському відомстві, уряд України оформив запит на придбання 150 протитанкових ракет Javelin та 10 пускових установок.

Затверджений пакет включає, в тому числі, пристрої для навчання, транспорт і допоміжне обладнання, а також технічний опис для навчання особового складу.

Нагадаємо, про позитивне рішення щодо продажу Україні високотехнологічних протитанкових комплексів Javelin ЗМІ поінформували на початку цього тижня.

Читати також:  Колишні співробітники Google звинуватили компанію в дискримінації білих чоловіків

Однак офіційне повідомлення про отримання всіх дозволів та ухвалення остаточного рішення Агентство з питань військової співпраці та безпеки США оприлюднило тільки зараз.

21 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up