угорський паспорт

Москаль: Будапешт осоромився з видачею угорських паспортів на Закарпатті

Влада Угорщини змушена забирати назад паспорти, які роздавали мешканцям Закарпаття. З’ясувалося, що паспорти часто отримували не етнічні угорці, а українці з липовими документами.

Про це розповів екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, повідомляє сайт “Оглядач”.

За його словами, новоспечені “громадяни” Угорщини нерідко зовсім не знають угорської мови.

Москаль пояснив, що для отримання громадянства Угорщини необхідні дві основні умови: знання мови і родичів, які мали угорське громадянство.

“Якщо довідку можна в архіві за хабар купити, що батьки жили в 1939-44 роках на території Закарпаття, то вивчити угорську мову, повірте мені, майже неможливо. Треба її вчити з дитинства. Це найважча мова в Європі”, – зазначив він .

Читати також:  Правоохоронці провели на Закарпатті масштабну спецоперацію

Тут у офіційного Будапешта виникли проблеми.

“Спочатку Угорщина не знала, що ми корумпуємо. Зараз йдуть суди один за одним. Дали можливість приймати іспит на знання угорської мови головам сільських, селищних, міських рад, а також приймати від них присягу тощо. Виявилося, що більше половини паспортів було видано тим, хто не є етнічними угорцями, не знають мови, проживають у Києві чи ще десь”, – розповів він.

Як зазначив Москаль, зараз паспорти забирають назад: “Сьогодні поліції дано вказівку – якщо людину зупиняють, вона показує угорський паспорт, але не говорить і не розуміє угорської мови, паспорт забирається”.

Читати також:  Періс Хілтон веде перемовини про купівлю курорту на Закарпатті

“Є такий “Вісник президента Угорщини”, тому що приймає у громадянство президент. Приймає тихо, тому що Угорщина і Румунія не афішують, щоб у людини в Україні не було проблем. Але зате 2-3 сторінки в кожному віснику – “позбавити громадянства Угорщини такого-то, такого-то…” Тобто афішують на всі 100%”, – заявив він.

“Зараз вони якщо одному дають, то людей 10-20 позбавляють. Судові процеси йдуть над тими главами сільських, селищних, міських рад, хто порушував угорські закони щодо прийняття у громадянство”, – додав він.

340 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up