Китайський швидкісний поїзд

Китайські поїзди розвиватимуть швидкість до 1 000 км на годину

Китай розпочав будівництво залізничних колій для надшвидкісних поїздів. Їх швидкість сягатиме 1000 км\год.

Експериментальні залізничні колії будуть прокладені в центральній провінції Китаю. Будівництво почалося після досліджень, які провів проектний інститут China Railway Group Limited. У підсумку було отримано підставу для створення нової мережі доріг від Гуанчжоу до Пекіна, на яких поїзди могли б рухатися зі швидкістю від 600 до 1 000 км/год.

Читати також:  Як китайські суди відмовляють жінкам у розлученні, навіть якщо чоловіки їх б'ють - The Economist

Після закінчення будівництва поїздка з Ухані в Гуанчжоу протяжністю 2 200 км скоротиться приблизно до двох годин, у порівнянні з нинішніми 4 годинами.

Раніше в Китаї представили прототип високошвидкісного поїзда на магнітній подушці з п’ятьма вагонами. Щодо технічної інформації, яку розкрили інженери компанії «Циндао Сифан», то він здатний розвивати швидкість до 600 км/год. Прототип використовуватимуть для тестів систем магнітної левітації.

Читати також:  "Ескалація з метою домінування": Росія може вдатися до ядерної зброї

Зазначений проект було розгорнуто після ухвалення документа про розвиток транспорту в країні. У ньому міститься розділ про будівництво нових ліній магнітних доріг між ключовими міськими центрами на додаток до вже існуючої мережі високошвидкісних залізниць.

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up