Китайський швидкісний поїзд

Китайські поїзди розвиватимуть швидкість до 1 000 км на годину

Китай розпочав будівництво залізничних колій для надшвидкісних поїздів. Їх швидкість сягатиме 1000 км\год.

Експериментальні залізничні колії будуть прокладені в центральній провінції Китаю. Будівництво почалося після досліджень, які провів проектний інститут China Railway Group Limited. У підсумку було отримано підставу для створення нової мережі доріг від Гуанчжоу до Пекіна, на яких поїзди могли б рухатися зі швидкістю від 600 до 1 000 км/год.

Після закінчення будівництва поїздка з Ухані в Гуанчжоу протяжністю 2 200 км скоротиться приблизно до двох годин, у порівнянні з нинішніми 4 годинами.

Читати також:  У другому етапі КС-17/18 з фехтування беруть участь двоє львівських шпижисток

Раніше в Китаї представили прототип високошвидкісного поїзда на магнітній подушці з п’ятьма вагонами. Щодо технічної інформації, яку розкрили інженери компанії «Циндао Сифан», то він здатний розвивати швидкість до 600 км/год. Прототип використовуватимуть для тестів систем магнітної левітації.

Зазначений проект було розгорнуто після ухвалення документа про розвиток транспорту в країні. У ньому міститься розділ про будівництво нових ліній магнітних доріг між ключовими міськими центрами на додаток до вже існуючої мережі високошвидкісних залізниць.

Читати також:  Трамп заявляє, що він "дуже розчарований" Китаєм

-------
Loading...
40 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up