Звільнення заступників голови Львівської облради було політичним питанням – Андрій Ковч

Звільнення з посад заступників голови Львівської облради Гірняка та Білоуса відбулося «на межі». Якби забракло одного-двох голосів, то його і не було б.

Про це в інтерв’ю ІА Syla.News зазначив Андрій Ковч, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласній раді.

«Коли відбувся звіт заступників голови на сесії ради, то більшість депутатів погодилась, що питання про їх звільнення було більше політичним, а не господарським питанням. Воно пов’язане із новою перебудовою політичних, об’єднавчих процесів у самій обласній раді», – зазначив Андрій Ковч.

На сьогоднішній день облрада вже має двох новобраних заступників голови – Юрія Гудиму з фракції «Батьківщини» та Богдана Гагалюка, який представляє Народний рух України.

Читати також:  Формулу Штайнмайєра розробила Росія для себе, - депутат

За словами Андрія Ковча, під час першого голосування за звільнення з посади Володимира Гірняка мало місце порушення регламенту обласної ради, зокрема, 70-ї статті, яка регламентує видачу бюлетенів для голосування.

«Минулого тижня під час проведення голосування лічильна комісія не брала підписів у депутатів під час видачі їм бюлетенів. Це було грубим порушенням. На сьогоднішній день регламентною комісією, яку я очолюю, вирішено вивчити обставини цієї справи, дати їй належну правову оцінку. Її в цій ситуації мають дати і відповідні компетентні правоохоронні органи. Сам Гірняк теж, очевидно, буде звертатися до правоохоронців», – каже депутат обласної ради.

Читати також:  Голова Львівської обласної ради отримав нових заступників

Натомість учорашнє голосування в обласній раді, на думку Андрія Ковча, пройшло без порушень.

Водночас він вважає, що переобрання заступників голови облради жодним чином не вплине на її роботу.

-------
Loading...
35 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up