Звільнення заступників голови Львівської облради було політичним питанням – Андрій Ковч

Звільнення з посад заступників голови Львівської облради Гірняка та Білоуса відбулося «на межі». Якби забракло одного-двох голосів, то його і не було б.

Про це в інтерв’ю ІА Syla.News зазначив Андрій Ковч, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласній раді.

«Коли відбувся звіт заступників голови на сесії ради, то більшість депутатів погодилась, що питання про їх звільнення було більше політичним, а не господарським питанням. Воно пов’язане із новою перебудовою політичних, об’єднавчих процесів у самій обласній раді», – зазначив Андрій Ковч.

Читати також:  Чиновники ЛОДА отримають 29 млн грн на доплати та премії

На сьогоднішній день облрада вже має двох новобраних заступників голови – Юрія Гудиму з фракції «Батьківщини» та Богдана Гагалюка, який представляє Народний рух України.

За словами Андрія Ковча, під час першого голосування за звільнення з посади Володимира Гірняка мало місце порушення регламенту обласної ради, зокрема, 70-ї статті, яка регламентує видачу бюлетенів для голосування.

«Минулого тижня під час проведення голосування лічильна комісія не брала підписів у депутатів під час видачі їм бюлетенів. Це було грубим порушенням. На сьогоднішній день регламентною комісією, яку я очолюю, вирішено вивчити обставини цієї справи, дати їй належну правову оцінку. Її в цій ситуації мають дати і відповідні компетентні правоохоронні органи. Сам Гірняк теж, очевидно, буде звертатися до правоохоронців», – каже депутат обласної ради.

Читати також:  Депутатська комісія ЛОР знайшла порушення у діях поліції в Соснівці

Натомість учорашнє голосування в обласній раді, на думку Андрія Ковча, пройшло без порушень.

Водночас він вважає, що переобрання заступників голови облради жодним чином не вплине на її роботу.

233 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up