“Львівгаз збут” пригрозив боржникам відключеннями

Побутові споживачі блакитного палива Львівської області боргують ТОВ «Львівгаз збут» 1,5 млрд грн, що на 13% більше, ніж торік. Найбільші суми заборгованості – у Львові. Відтак газовики наполегливо просять боржників розрахуватися за спожите правило.

Від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області, зазначають у «Львівгаз збуті».

Наразі найбільше боргують  споживачі газу Львова  – 687 млн грн., Стрийського – 220 млн грн та Перемишлянського районів – 209 млн грн.

Читати також:  Субсидію за нову "газову" послугу нарахують автоматично

У компанії боржникам пропогнують укласти договір на реструктуризацію.

«Лише в такому випадку, коли оплата буде здійснюватись частинами, клієнти зможуть уникнути відключення від газопостачання», – наголошує Павло Майк, директор ТОВ «Львівгаз збут».

Для того, аби укласти  договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ “Львівгаз збут” та надати паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

Читати також:  11 облгазів оштрафували за "неправильні" платіжки

У компанії нагадали, що від початку року газопостачання вже було припинено 6205 споживачам Львівської області. Сума їх заборгованості перед «Львівгаз збутом» становила 58,8 млн. грн.

202 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up