Формулу Штайнмайєра розробила Росія для себе, – депутат

Формулу Штайнмайєра розробили не президент республіки Німеччина пан Штайнмайєр чи України. Цю формулу розробила Росія. І, однозначно, Росія розробила її не для України, а для себе.

Про це сьогодні в інтерв’ю ІА Syla.news заявив депутат Львівської обласної ради 7 скликання, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласній раді Андрій Ковч.

Він нагадав, що вчора, коли Львівська обласна рада приймала звернення до уряду України з вимогою не допустити капітуляції,  голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський закликав львівських депутатів не поспішати з цим.

– Голова обласної адміністрації не може зайняти чітку позицію обласної ради, тому що вона буде суперечити позиції Києва. І, навпаки, не може зайняти різку позицію Києва та не враховувати  думку обласної ради. Нагадаю, основні цитати Маркіяна Маркіяновича: що рішення обласної ради передчасне, що немає жодної капітуляціє. І десь на тому все. Але ще була одна його фраза: що він абсолютно цілком розділяє позицію громади Львівщини. Такі три фрази, що суперечать одна одній. Такий собі дипломатизм з його боку, – говорить депутат облради.

Читати також:  Депутатам Львівської обласної ради виміряють температуру

Водночас Андрій Ковч переконаний, що звернення Львівської обласної ради не може бути передчасним.

– В будь якому випадку, не передчасне. Ми повинні реагувати. Ми повинні дати сигнал, як діяти.  Якби на цьому етапі ми б просто проковтнули і сказали: “Ну давайте, ми почекаємо і подивимося, що це буде за формула Штайнмайєра”, тоді би зробили все, як хоче невідомо хто.  А в даному випадку ми показали свою позицію. І таку позицію почали показувати інші обласні ради. Ми вже маємо інформацію про Тернопільську та Івано-Франківську обласні ради. Зараз є імпульс по районних та міських радах Львівщини, які теж будуть робити відповідні звернення щодо недопущення капітуляції, – стверджує він.

Читати також:  Голова Львівської обласної ради отримав нових заступників
206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up