Дрогобич витрачає три мільйони гривень щомісячно на вивезення сміття – депутат

Сміттєзвалище Дрогобича заблокували мешканці села Брониця, яке розташоване неподалік.

Про це сьогодні в інтерв’ю ІА Syla.news заявив депутат Львівської обласної ради 7 скликання, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласній раді Андрій Ковч.

– Дрогобич витрачає великі кошти для того, аби вивозити сміття на різні сміттєзвалища. В тому числі й на звалища, які знаходяться за межами області. Щомісячно місто витрачає на це майже три мільйони гривень, – каже він.

Читати також:  Будинок в Дрогобичі міг впасти від того, що поруч проїхало авто - експерт

За його словами, сміттєва проблема Дрогобича триває вже давно.

– Міське звалище знаходиться за містом, біля села Брониця. Воно перебуває у власниці комунального підприємства Дрогобича. Мешканці села вважають, що комунальне підприємство неналежним чином утримує звалище та завдає шкоди навколишньому середовищу. Вони заблокували в’їзд на територію полігону. Ми вже виділили кошти на розробку проєкту рекультивації звалища. Але блокаду все одно не зняли, – говорить Андрій Ковч.

Читати також:  Керівника дрогобицької деревообробної фірми оштрафували за шкоду довкіллю

Він також повідомив, що місто розглядає проєкт створення сміттєсортувальної лінії. Якщо її запустять, то це вирішить проблему.

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up