Андрій Ковч

Держава переклала фінансування професійно-технічної освіти на плечі області, – депутат

Депутати Львівської обласної ради сьогодні не знають, скільки коштів з обласного бюджету отримають бюджетні галузі області.

Про це сьогодні в інтерв’ю ІА Syla.news заявив депутат Львівської обласної ради 7 скликання, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласній раді Андрій Ковч.

– Ми вже знаємо, що до наших видатків додалося фінансування профтехосвіти. Колись цю галузь фінансувала держава. Тепер будемо ми. Це – додаткове навантаження. Щоб покрити видатки, пов’язані з утриманням профтехосвіти, нам доведеться взяти кошти з інших галузей та покривати. Це стосується всіх областей. Тому що такий закон. Водночас, ми не знаємо, що буде в бюджеті і очікуємо різних сюрпризів. Можливо, нам доведеться утримувати і вузи, – говорить він.

Читати також:  Дрогобич витрачає три мільйони гривень щомісячно на вивезення сміття - депутат

Водночас, в області діють 30 різних програм.

– Це є 30 напрямків, на які виділяються кошти. До прикладу, у програмі з дорожнього фонду ми виділяємо кошти на ремонт доріг. На сьогодні Львівщина має одні з найкращих доріг в Україні. Це результат співпраці обласної ради з Верховною Радою, – каже Андрій Ковч.

Також на Львівщині працює програма з залученням міжнародної технічної допомоги. Цей досвід позичений у Республіці Польща, яка спромоглася залучати до себе щороку мільярд євро ґрантових європейських коштів.

Читати також:  Будівельникам на Львівщини платитимуть більше, ніж лікарям

– Звичайно, ми не йдемо такими великими кроками. Але Львівщина активно пише проєкти та залучає європейські кошти. І проводимо співфінансування цих проектів з бюджету області в межах 10 відсотків. Коли ми реалізуємо проєкт, який коштує сто мільйонів гривень, ми витягаємо з бюджету 10 мільйонів та беремо, без позики, від європейських ґрантових організацій, – пояснив депутат Львівської обласної ради.

227 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up