ватажки терористів

Ватажки терористів: Київ не контролюватиме кордон

Ватажки терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилин і Леонід Пасічник заявили, що вибори на окупованих територіях Донбасу проводитимуться за їхніми умовами і Київ не контролюватиме кордон.

Про це йдеться в їхній спільній заяві, опублікованій пропагандистським ресурсом «Новини Донецької Республіки».

“Закликаємо пана Зеленського не диктувати нам умови. Коли він говорить, що вибори на Донбасі пройдуть тільки після того, як Україна отримає контроль над кордоном, він не розуміє, що не йому вирішувати, коли у нас відбудуться вибори, а нам”, – йдеться в заяві терористів.

Читати також:  Володимир Зеленський розповів Тому Крузу про свою роботу в кіно

Ватажки бойовиків стверджують, що українська влада не отримає «ніякого контролю» над кордоном.

Також, на їхню думку, в Мінську представники України підписали «формулу Штайнмайєра», яка нібито гарантує Донбасу особливий статус.

“Таким чином вона визнає особливе право народу Донбасу на самостійне визначення своєї долі”, – вважають бойовики.

Крім цього, ватажки псевдореспублік переконані в тому, що узгодження в Мінську зазначеного документа означає визнання їхнього права ухвалювати важливі державні рішення, наприклад, якою буде економіка і судова влада в ОРДЛО. Також серед їхніх “прав” вирішення, якою буде «інтеграція з Росією».

Читати також:  Зеленський запропонував на посаду міністра внутрішніх справ кандидатуру Авакова

Окупанти вимагають, щоб Зеленський вів з ними прямі переговори і погоджував зміни в законі про особливий статус Донбасу.

“В іншому випадку ми будемо вважати їх прямим і грубим порушенням Мінських угод, і вони для нас будуть юридично нікчемними”, – додали Пушилін і Пасічник.

252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up