Роман Безсмертний: “Формула Штайнмаєра” – це можливість тиснути на Україну

Щоб робити остаточні висновки щодо змісту документа, треба отримати його повний текст. 

Так прокоментував BBC News Україна узгодження Україною тексту так званої “формули Штайнмаєра” колишній представник України в політичній підгрупі на переговорах Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Роман Безсмертний.

Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні “додатки”, які ще не були озвучені.

Втім, на думку Безсмертного, все це не має особливого значення. “Їх (росіян – Ред.) цікавило тільки одне: щоб лідери “нормандського формату” це підписали. Бо що це дає? Це дає можливість тиснути на Україну щодо введення в дію закону про особливий порядок і про проведення виборів на окупованих територіях. Найголовніше – їм треба, щоб Україна підписалася під словом “вибори”, – зазначив він.

Читати також:  У Мінську домовились про обмін полоненими

Далі, за його словами, “включається система виборів, які вони (росіяни – Ред.) організовують, після того забезпечується верифікація ОБСЄ”. “У ПАРЄ теж говорили, що Росію не повернуть, поки та не виконає певні умови. Виконала? Ні, не виконала. Так і тут”, – переконаний Безсмертний.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на лист спецпредставника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка відповіла, що погоджує текст так званої “формули Штайнмаєра”. “Ми відповіли на лист пана Сайдіка, що ми погоджуємо текст “формули Штайнмаєра”, – заявив Зеленський.

Читати також:  РПЦ в Україні – палка прихильниця "формули Штайнмаєра"

Раніше Зеленський заявляв, що “формула Штайнмаєра” і всі пункти Мінських угод будуть розглядатися на саміті “нормандської четвірки”.

276 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up