Кабмін ліквідував 10 митниць

Кабінет міністрів України затвердив регіональну структуру митниці, згідно з якою замість 26 митниць залишиться 16. Таким чином уряд вирішив боротися з регіональним “феодалізмом”.

Про це голова Державної митної служби Максим Нефьодов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні Кабмін затвердив регіональну структуру. Замість 26 митниць буде 16, а також лишаються окремо лабораторія і кінологічний центр”, – написав Нефьодов.

Читати також:  “Єдине вікно” на митниці. Мінфін пояснив, як це допомагає долати корупцію (інфографіка)

Він зазначив, що скорочення кількості митниць необхідне для економії адміністративних витрат, знищення корупції на місцях та логістичної оптимізації.

“Для чого ці зміни: початок боротьби із «феодалізмом», коли кожна митниця — окреме князівство, зі своїми правилами, опорою на місцевих очільника ОДА, поліцейського, прокурора, СБУ-шника, ДБР-івця і т.д. Економія на адміністративних витратах — посади будемо перерозподіляти на користь оперативного складу, почнемо вчитись централізовувати всі функції підтримки. Логістична оптимізація — для суттєвої кількості митних постів зменшиться відстань до центру”, – написав Нефьодов.

карта з митницями

Він зазначив, що наступними кроками буде призначення в.о. керівників митниць, реєстрація юридичних осіб та початок переведення людей в регіонах.

Читати також:  Автомобільний сканер на митниці знайде контрабанду за 15 хвилин, - Максим Нефьодов
444 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up