Кабмін ліквідував 10 митниць

Кабінет міністрів України затвердив регіональну структуру митниці, згідно з якою замість 26 митниць залишиться 16. Таким чином уряд вирішив боротися з регіональним “феодалізмом”.

Про це голова Державної митної служби Максим Нефьодов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні Кабмін затвердив регіональну структуру. Замість 26 митниць буде 16, а також лишаються окремо лабораторія і кінологічний центр”, – написав Нефьодов.

Він зазначив, що скорочення кількості митниць необхідне для економії адміністративних витрат, знищення корупції на місцях та логістичної оптимізації.

Читати також:  Верховна Рада спростила ввезення імпортних авто в Україну

“Для чого ці зміни: початок боротьби із «феодалізмом», коли кожна митниця — окреме князівство, зі своїми правилами, опорою на місцевих очільника ОДА, поліцейського, прокурора, СБУ-шника, ДБР-івця і т.д. Економія на адміністративних витратах — посади будемо перерозподіляти на користь оперативного складу, почнемо вчитись централізовувати всі функції підтримки. Логістична оптимізація — для суттєвої кількості митних постів зменшиться відстань до центру”, – написав Нефьодов.

карта з митницями

Він зазначив, що наступними кроками буде призначення в.о. керівників митниць, реєстрація юридичних осіб та початок переведення людей в регіонах.

Читати також:  Офіс розвитку малого і середнього підприємництва: як він допомагатиме простим бізнесменам (інфографіка)

-------
Loading...
172 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up