Голова Львівської обласної ради отримав нових заступників

Новими заступниками голови Львівської обласної ради стали  Богдан Гагалюк та Юрій Гудима.

Як повідомив голова лічильної комісії Ігор Комарницький, у таємному голосуванні взяли участь 48 депутатів. З них 44 проголосували за призначення нових заступників, троє – утрималося і один бюлетень визнано недійсним.

Юрій Гудима
Юрій Гудима

Юрій Гудима представляє ВО «Батьківщина» та очолює постійну комісію з питань екології, природніх ресурсів та рекреації Львівської обласної ради. Також він працює заступником директора ТзОВ «Будінвест».

Читати також:  Зеленський має намір узурпувати владу - заява Львівської обласної ради
Богдан Гагалюк
Богдан Гагалюк

Богдан Гагалюк є членом Народного Руху України та очолює постійну комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради. А також є директором ТОВ «Інкомтранс», яке торгує продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Нагадаємо, що буквально за годину до цього депутати Львівської обласної ради звільнили з посад заступників голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса та Володимира Гірняка. Причиною звільнення стала висловлена їм недовіра.

Читати також:  Чиновникам Львівської облради дозволили працювати з дому

Зазначимо, що Володимира Гірняка вдалося звільнити тільки з другої спроби. А сам обурений депутат звернувся до поліції зі звинуваченнями у порушенні закону.

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up