На фото - Андрій Білоус та Володимир Гірняк

Гірняка та Білоуса звільнили з посад заступників голови ЛОР

Депутати Львівської обласної ради cпровадили заступників голови облради Володимира Гірняка та Андрія Білоуса у відставку. За таке рішення проголосували 45 та 44 народних обранців відповідно.

Як повідомив голова лічильної комісії Ігор Комарницький, всього у Львівській облраді налічується 84 депутати. Бюлетені у голосуванні за відставку Володимира Гірняка взяли тільки 46. З них 45 проголосували за його відставку.

– Один бюлетень визнано недійсним. В ньому немає жодної позначки, – пояснив він.

У голосуванні відмовилися брати участь депутати від фракції «Свобода», «Самопоміч», «Народного контролю» та «Громадянської позиції».

Читати також:  Депутатська комісія ЛОР знайшла порушення у діях поліції в Соснівці

Що ж до Андрія Білоуса, то у голосуванні за його відставку взяли участь 49 депутатів. З них 44 підтримали його звільнення, двоє висловились проти. Ще два бюлетені визнані недійсними.

Водночас, і Володимир Гірняк, і Андрій Білоус залишаються депутатами Львівської обласної ради.

Відразу після зазначених голосувань голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин запропонував депутатам проголосувати за дві нові кандидатури. На посаду першого заступника він запропонував представника НРУ Богдана Гагалюка , заступника – представника ВО «Батьківщина» Юрія Гудиму.

Читати також:  Доля очільника поліції Львівщини висить на волоску

Нагадаємо, що обидва заступники голови облради, Володимир Гірняк та Андрій Білоус, на початку вересня прозвітували про свою роботу. Але депутати висловили їм недовіру. Минулого тижня вже раз голосували за звільнення Володимира Гірняка. Але тоді спроба його звільнення не вдалася. А сам обурений депутат звернувся до поліції зі звинуваченнями у порушенні закону посадовцями облради.

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up