Львівська обласна рада

Депутати Львівщини застерегли владу від капітуляції перед РФ. Голова ЛОДА з ними не згоден

Львівська обласна рада звернулася до Президента та уряду країни із заявою щодо неприпустимості капітуляції. Звернення підтримали 66 депутатів Львівщини.

Депутати Львівської обласної ради нагадали Володимирові Зеленському про те, що факт остаточного виведення та повної відсутності всіх збройних формувань Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях у порядку, визначеному Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», встановлюється Міністром оборони України та Міністром внутрішніх справ України шляхом спільного подання Президентові України, який виключно на цій підставі приймає відповідне рішення.

«Підкреслюємо, що втручання будь-яких осіб, незалежно від посади,  у тому числі учасників різних тристоронніх контактних груп, Міністра зовнішніх справ України, керівників Офісу Президента України, в управління заходами із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях не допускається.», – говориться у заяві.

Читати також:  Держава переклала фінансування професійно-технічної освіти на плечі області, - депутат

Також депутати Львівщини вважають, що двостороннє розведення військ в околицях Станиці-Луганської Луганської області, яким так любить хвалитися керівництво країни,  не відповідає дійсності, оскільки представники окупаційної адміністрації Російської Федерації не виконали жодних вимог тристоронньої контактної групи, а життя та безпека жителів вказаного населеного пункту перебувають під серйозною загрозою.

Водночас голова львівської обласної адміністрації Маркіян Мальський вважає звернення депутатів недоречним.

– Ніхто нікого не здав, жодної капітуляції немає. Натомість є багато сил, які мріють сьогодні розділити Україну. А війну з Росією перетворити на громадянську війну, – наголосив він.

На його переконання, у Мінську відбулося обговорення чергового етапу звільнення полонених. А щодо розведення військ, то воно будуть тільки у Петрівці та Золотому і має повторити “успіх” у Станиці Луганській.

– Тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Луганської та Донецької областях починає діяти на постійній основі лише після того як там буде проведено місцеві вибори згідно Конституції України та законів України. Ніяких виборів під дулом кулеметів бути не може. Ніяких виборів за наявності на цих територіях військових чи озброєних осіб з боку Росії чи невизнаних територій, – запевнив Маркіян Мальський.

Читати також:  Поліція стріляє! Сили "капітулянтів" заблокували добровольців поблизу Золотого

Отож, на його думку, капітуляції немає. А є конструктивна та послідовна позиція.

– Мир та закінчення війни, про які ми всі мріємо, неможливе без подальших цивілізованих кроків. Потрібно дочекатися більшої інформації, – заявив голова Львівської обласної адміністрації.

Нагадаємо, що вчора Володимир Зеленський погодив план капітуляції по Донбасу. А вчора у Мінську домовилися про розведення військ у Петрівському та Золотому. Колишній представник України в політичній підгрупі на переговорах Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Роман Безсмертний прокоментував що сталося. А у Львові терміново відновив свою діяльність Євромайдан Львівщини.

361 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up