Заступник голови ЛОР звинувачує лічильну комісію у порушенні закону під час голосування за його відставку

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк звернувся до поліції з заявою, в якій звинуватив керуючого справами Львівської обласної ради Валентина Харламова у перешкоджанні діяльності депутата, зловживанні владою, службовим становищем та у службовому недбальстві.

Свою заяву Володимир Гірняк оприлюднив сьогодні на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, що на початку вересня  депутати Львівської облради заслухали звіт обох заступників голови облради – Володимира Гірняка та Андрія Білоуса. Вони визнали їхню роботу незадовільною. Але минулого тижня, під час засідання сесії Львівської облради,  на розгляд депутатів винесли питання про звільнення з посади тільки одного Володимира Гірняка.

Читати також:  Формулу Штайнмайєра розробила Росія для себе, - депутат

Після кількагодинного таємного голосування лічильна комісія виявила процедурну помилку, оголосила результати голосування недійсними, а бюлетені знищила.

Зараз Володимир Гірняк звинувачує голову лічильної комісії Валерія Харламова, що той видавав бюлетені без  документів та без підписів, не оголосив результатів і знищив бюлетені.  За його словами, всі ці дії підпадають під дію Кримінального  кодексу України.

Читати також:  Відставка Садового: підписанти ухвали вимагають підвищення зарплат для військових

Цікаво, що повторне голосування з приводу звільнення Володимира Гірняка з посади заступника голови Львівської обласної ради має відбутися завтра.

227 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up