Призовникик

В Україні розпочався осінній призов

В Україні 1 жовтня стартував осінній призов на строкову військову службу. Кампанія триватиме до 31 грудня.

Так, усього планують призвати 15,2 тис. громадян: до Збройних сил України – 9 тис. осіб, Національної гвардії – 4,4 тис., Держприкордонслужби – 1 тис., до Державної спеціальної служби транспорту – 800 осіб.

Призов стосуватиметься чоловіків 20-27 років, які не мають права на відстрочку, без судимості і проблем зі здоров’ям.

Читати також:  8 фактів про осінній призов 2017

Термін служби складає 18 місяців, але для тих, хто має вищу освіту (ступінь магістра або спеціаліста) – 12 місяців.

У Міноборони запевняють, що військовослужбовці строкової служби для виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил не залучаються.

Після отримання повістки призовник повинен з’явитися до військового комісаріату. За невиконання військового обов’язку порушникові загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність. За перше порушення – виплата штрафу в розмірі від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 119 грн), за повторне порушення – від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 225 грн). Кримінальна відповідальність – обмеження волі на строк до трьох років.

Читати також:  Призов 2018: строковиків не відправлятимуть в зону бойових дій
210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up