ЗНО

Особливим учасникам ЗНО завдання надрукують шрифтом Брайля

Цьогорічні випускники шкіл складатимуть ЗНО з трьох предметів – української мови, історії України початку 20-21 століття або математики (на вибір)  і один предмет, який собі обере учасник оцінювання.

Про це сьогодні, під час брифінгу у Львові, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, всі, хто здобуває освіту, повинен пройти державну атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

– Незалежно від того, в якому коледжі, технікумі чи училищі дитина здобуває не тільки професію, але й середню загальну освіту, вона має пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Перелік предметів залишається без змін. Це – природно-математичні, суспільні та гуманітарні предмети. Також для нас вже є буденною практикою аудіювання в текстах з іноземних мов, – каже Валерій Бойко.

Читати також:  ЗНО-2020: Якими будуть нові тести

Також він згадав і про задоволення освітніх потреб національних меншин – угорців, румунів та інших національностей, які здобували повну середню освіту мовою, яка не належить до групи слов’янських.

Крім того, за словами Валерія Бойко, цього року шрифтом Брайля  надрукують тести з української мови, історії, математики та біології.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту освіти і науки Львівської обладміністрації Ігор Гайдук нагадав, що  цього року у ЗНО взяло участь 13 тисяч 20 осіб з 13 тисяч 80 випускників. З них 41 особа склала оцінювання на 200 балів. Причому двоє отримали двічі по 200.  

Читати також:  ЗНО-2018: особливості, реєстрація, нові умови
319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up