Василь Віконський, Соснівка, блокування

Активісти у Львові продовжують вимагати відставки начальника поліції

Сьогодні громадські активісти принесли під приміщення Головного управління Національної поліції у Львівській області валізу та розіграли сценку звільнення начальника поліції Львівщини Василя Віконського.

Роль начальника поліції зіграв активіст у формі поліції та з маскою на обличчі.

Нагадаємо, що Василя Віконського призначили на посаду начальника ГУ Нацполіції Львівської області  менше місяця тому, 4 вересня. Вже тоді громадкість виявила певну упередженість цьому призначенню. Адже у 2014 році він очолював роту «Беркуту» та перебував на Майдані.

А уже 21 вересня сталася сутичка поліції з активістами, які блокували вагони з російським вугіллям на станції Соснівка у Львівській області. Всю відповідальність за те, що сталося, Василь Віконський взяв на себе.

Читати також:  Голова ЛОДА попросив Віконського звільнитися з посади начальника поліції за власним бажанням

Майже відразу ж Червоноградська міська рада почала вимагати звільнення начальника поліції. Згодом цю вимогу підтримала Львівська обласна рада. І навіть голова Львівської обласної адміністрації Маркіян Мальський попросив полковника Віконського написати заяву на звільнення за власним бажанням.

Сам же очільник Львівської поліції вважає, що діяв правильно. А заяву на звільнення готовий написати лише тоді, коли отримає наказ від свого керівництва. Вимогам активістів він підкоритися відмовився.

Читати також:  Депутати Червонограда вимагають звільнити Віконського та націоналізувати «Львівську вугільну компанію»

-------
Loading...
51 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up